Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Kopají bazén (S04E26)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2004, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Mat na záhrade kope veľkú jamu a Pat ho pochybovačne pozoruje. V jednom momente to však nevydrží zo zvedavosťou a ide sa Mata opýtať na jeho zamýšľaný zámer pri kopaní. Mat mu povie, že všetko sa dozvie ak nahliadne do brožúrky, ktorú ma položenú vedľa vykopanej jamy. Po prvotnom omyle sa Pat dozvedá, že Mat sa snaží spraviť si pred domom bazén. Pat vystrieda Mata pri kopaní, ale jeho úsilie neprináša požadovaný efekt. Po zahasení smädu sa do kopania púšťajú spoločne a opäť výsledok ich práce je pre nich sklamaním. A tak sa rozhodnú použiť trhavinu. (pravo)

castor

Je třeba rozlišovat epizody ze sedmdesátých a osmdesátých let a tvorbu v novém tisíciletí. Snad i ten nejobyčejnější laik musí vidět rozdíl.. když už ho nevidí samotní tvůrci. Novým dobrodružstvím Pata a Mata chybí to podstatné – vtip a nápad – a vážně se jen vezou na tehdejším úspěchu!! ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Taková ta klasika - nápad udělat bazén na zahradě jistě dobrý, ale použít k tomu dynamit? Ale jsou to Pat a Mat, tak jim držme palce, i když na konci se asi moc neokoupou. ()

Paity

4Mertax: Tyhle ty nadabované díly jsou skutečné prznění. Nejen, že hlasy jsou hrozné, ale je to jen snaha o to narvat do sedmi minut, co trvá jeden díl PaM, co nejvíce vulgárních výrazů. A to ještě ne takovým způsobem, jako je tomu u Southparku, ale tak, že to nemá co dělat s vtipem a už vůbec ne vkusem. ()

BlackMount

Pat a Mat si staví vlastní bazén pro případ, kdyby náhodou udeřila vlna tropických veder. Bohužel si neuvědomili, že aby si mohli užít luxusního koupání, nestačí jen vykopat díru a zatopit jí vodou. Slabší epizoda, ale přidám hvězdičku za to, jak si ti dva nakonec poradili se vzniklou bažinou. ()

hlína