Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Jahody (S04E23)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Začal sa zber jahôd a Pat a Mat mali tento rok (2003) naozaj parádnu úrodu. A keďže majú jahôd naozaj obrovské množstvo, tak sa rozhodnú ich zavariť. Lenže čistenie jahôd je riadna drina a tak objavia nový spôsob čistenia za pomoci vysávača. Vysávač však jednu jahodu vsaje do seba a spôsobí obom nemalé komplikácie. A tak sa rozhodnú použiť iný domáci spotrebič na uskutočnenie svojho cieľa. (pravo)

Jara.Cimrman.jr

Sklidit několik tun jahod na vlastní zahrádce, tak se jistě vrhnu do jejich zpracování způsobem pokus - omyl a patrně mé počínání bude zábavnější než trdlování osvědčené dvojice moulů, která v tomto díle nedokázala rozvinout svou pověstnou genialitu. Já totiž umím z jahod vyždímat ananasovou šťávu, uvařit bílou čokoládu a až přijdu na to, jak se z jahod vyndává ohryzek, tak z nich klidně vyrobím balistickou střelu fungující na dráze tenké střevo – záchodová mísa. ()

Happykubas

Pat a Mat jsou skutečně mistři v oboru řešení problémů v domácnosti! Svými vylepšováky mě nepřestávají překvapovat. Použít pračku na výrobu jahodové marmelády :-D ... to je něco! Před tvůrci smekám klobouk! ()

IllIlIlIIl

stration

RadimFišer

Respekt. I já se nemohu přestat klanět před dovednostmi těchto dvou výtečníků. Jejich pozdrav závěrem, kdy spadnou ze žebříku skvěle zakončuje tuto krátkou epizodu. Použití pračky a vytečení jahod do odpadu, tomu říkam strašidelná kombinace. Nebo si na zahrádku pořídit pás, to už chce pořádný kus odvahy. Za nápaditost dávám čtyři hvězdy. ()

BlackMount

Pat a Mat sklízejí jahody a mají jich tolik, že nevědí co s nimi. Rozhodnou se proto pro zavaření veškeré své úrody. Metodou “pokusu a omylu“ se nakonec dopracují k úspěchu. Průběh dílu byl dost vtipný, zvláště pak utěsňování zavařovaček, ale konec vyzní jaksi do prázdna. ()

hlína