Majiteľ kasína Murray Crown (Tom Arnold) prikáže svojim trom kumpánom, aby navštívili jedného z dlžníkov a vymámili od neho peniaze. Počas zásahu ho však nechtiac zabijú. Pochovajú ho v púšti Las Vegas. Na ceste späť takmer zrazia tehotnú ženu Mary Ann Davidson (Jodi Lyn O´Keefe), ktorej sa pokazilo auto. Oni sami havarujú a sú nútení zostať cez noc v púšti. Ráno sa pokúsia naštartovať auto, ale bezúspešne. Narazia na pastiera pasúceho ovce, ktorý im pomôže. Dúfajú, že to najhoršie je už za nimi. Mary odprevadia na autobusovú stanicu, zaplatia jej lístok a pošlú ju domov. Neskôr však zistia, že u Mary zostal počítačový disk, na ktorom sú uložené všetky protizákonné aktivity. A navyše Mary nie je obyčajné dievča. Je bývalou priateľkou Murraya... (oficiální text distributora)

freddy

Tak tohle docela ujde. Vánoční film z trochu netradičního prostředí a s trochu netradičním dějem. V popředí zde jsou tři zaměstnanci šéfa kasina, kteří pro něj dělají špinavou práci a dostanou za úkol najít jeho těhotnou milenku a jejího přítele. Docela zajímavý nápad. Film je docela humorný a i postavy "mafiánů" jsou dosti směšné. Prostě je to komedie, u které se člověk pobaví. Ale za co tleskám tvůrcům, to je naprosto originální závěr, který dosud v žádném vánočním filmu nebyl. Závěr je totiž zaranžovaný tak, že to vypadá jako Betlém. Milenka šéfa kasina totiž porodí ve stáji, u ní je jeden z mafiánů, který se do ní zamiloval a ty tři mafiány do té stáje zavedla kometa, která svítila na nebi. A to děťátko dostane tři dary. Prostě super variace na narození Ježíška a příchod Tří králů. A to vše se v tomto filmu odehrává přesně o půlnoci na Štědrý cečer. Tenhle konec mne naprosto odboural a byl to geniální nápad scénáristy, kterého musím za tuto originalitu pochválit. Normálně by tenhle film byl na tři hvězdičky, ale za originální konec prostě musím jednu hvězdičku přidat, i když je to jinak průměrný film, ale taková originalita se ve vánočních filmech jen tak nevidí a máloco mi ve vánočních filmech (viděl jsem jich už kolem padesáti) přišlo tak originální, jako zdejší závěr. A to prostě musím ocenit! ()