Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

  • Ekser
    *****

    Po obrovskom úspechu seriálu v domácom prostredí , autori zvažujú pokračovanie. Či k tomu naozaj dôjde , o tom sa rozhodne pravdepodobne až v marci. Nakoľko Rusko, Ukrajina, a Moldavsko prejavili vážny záujem o kúpu 1. série, je veľká pravdepodobnosť, že sa dočkáme nového vydania , kde bude okrem srbského jazyka aj iná jazyková podpora. Vyzerá to tak , že sa máme na čo tešiť.(4.5.2008)

  • vlastovka
    *****

    Čápi se vrátí jee příběhem ztracené generace. Jeden z nejlepších seriálů poslední doby (režie Goran Gajič) - celkem 25 dílů po 45 min. Žánrově tragikomedie (či hořká komedie) postavená na kontrastu života bělehradských primitivů a vesničanů v Baraně. Hlavní hrdinové Švaba (Djuricko) a Ekser (Bljelogrlic) jsou městští looseři, drobní podvodníčci živící se prodejem padělaných parfémů a kradeného zboží. Dědictví je přivádí do Vojvodinské vesnice Baranda kde se setkávájí s řadou postav a postaviček... Je to trochu podobné seriálu Hraběnky, jen je to vtipnější (se smyslem pro dobře načasovaný gag) a "opravdovější".(23.4.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace