poster

Bareuge salja

 • Jižní Korea

  바르게 살자

 • Velká Británie

  Going by the Book

Komedie

Jižní Korea, 2007, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivan_drago
  ****

  Tak já bych to úplně na komedii neviděl, i když je tam spousta bizarních momentů a vtipných scén... Film disponuje parádním nápadem a tvůrcům se ho daří dále rozvíjet, stejně tak jako psychologii postav a jejich vývoj... Tak to holt dopadá když se vyjednávání při bankovní loupeži zhostí korejští agenti Johnson a Johnson...(19.9.2012)

 • Shit
  ****

  Na to, že to měla být komedie to zase moc vtipných scén nepobralo, ale když to na mě vybalilo scénu se znásilněním, tak to mě natolik rozsekalo, že sem se pak tlemil i nevtipným blbostem a hodnocení je asi vyšší než by mělo být, ale co, nakonec sem se bavil fakt dobře a ty cedulky prostě neměly chybu(14.12.2008)

 • Petfruf
  *****

  Výborná a lehká komedie, bez zbytečných klišé s roztomilými charaktery postav. V průběhu filmu jsem tipovala, jak vše asi dopadne, ale netrefila jsem se a tím si u mě Going by the book definitivně zajistilo pět hvězd... Rozhodně doporučuju ke shlédnutí, protože film obsahuje nemálo skvělých momentů!(24.2.2011)

 • cunesk8
  ****

  Supr námět. Ze startu mi film přišel takový nemastný, neslaný, ale po chvilce se to docela dobře rozjede. Jen takový "jemný, " a pomalý asijský styl natočení tomu moc nesedl. Tady by se hodilo trošku přitvdrit na takový "americký" způsob. Nakonec jsem se u toho filmu dobře pobavil. + komenty: Lacike,Tombac. 70%(29.1.2010)

 • terunka003
  ***

  Korejsky originální, emoční, vtipné x dlouhé, ne příliš akční. Nebo jsem možná už odvykla korejskému filmovému myšlení. Námět ovšem skvělý, myšlenkové pochody zloděje zajímavé a určitě stojí za přemýšlení. Jinak pohodička, u které stihnete i hledat věci na internetu. ..no jak já bych přemýšlela jako zločinec, to teda nevím, chladně určitě ne.. (5.4.2013)