Reklama

Reklama

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu

  • Česko Street Fighter: Legenda o Chun-Li (více)
Trailer 1

Chun‐Li ( Kristin Kreuk – Eurotrip) je ještě malé děvčátko, když obávaný místní gangster Bison (Neal McDonough – Minority Report) unese jejího otce. Když zemře i její matka, rozhodne se, že je čas pro pomstu. Mistr bojových umění ji zasvětí do tajů svého oboru a Chun‐Li se pokusí zachránit otce ze spárů místní mafie. Klasický snímek tohoto žánru sleduje tradiční linii příběhu, doplňuje ji o skvělé akční scény a efektní souboje. Film je adaptací proslávené videohry Street Fighter. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (119)

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Stejně jako dragon ball evolution je i toto hrůzou tohoto roku, jak už hereckým obsazením tak bojovými scénami, trochu mě zaráží jak se Kristin Kreuk mohla k něčemu takovému upsat ... no každopádně dávat do asijského prostředí néně asijatů než zbytku herců je směšné a pro díly street fighter je toto jako skvrna od vína na bílé košily ... ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Zas tak strasny to neni, proste stupidni akcni becko na jedno skouknuti. Mame tu mizernej pribeh a prvni pulhodinu, nez se konecne zacne neco dit, je to fakt silnej opruz. Mame tu sice nijak se neztrapnujici, ale zaroven ani nic moc nehrajici herce a Kristin Kreuk uz bohuzel zdaleka neni takova kocka jako kdyz se motala po Smallvillu. No a mame tu souboje, kerejch je sice dost a choreografie neni uplne spatna, ale bohuzel je to stupidne sestrihany. Tesil jsem se na souboj Duncana, kterej je fakt hrozna hora a hlas ma, ze by moh namluvit transformery, ale bohuzel absolutne nic nepredvede. Takze celkove nicim moc zajimavy, ale zaroven ani nijak moc nudici becko, ale "prvni dil" se mi libil daleko vic. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Špatný vtip. Kristin Kreuk by byla mnohem lepší v lehce erotickém filmu..., ale Andrzej Bartkowiak raději předvedl akční videohru do nepochopitelně umělého světa rádoby krásných myšlenek, v které chce zachránit všechny dobré lidi a zbavit se všeho zla. Trapnost vedle trapnosti lemována neskutečným scénářem a tragickým castingem... Všichni by jsme rádi viděli Moon Bloodgood a K. Kreuk v bitce ve spodním prádle/plavkách v bahně/nahé, ale nedostaneme skoro nic (aspoň, že ta Moon ví co ukázat). Ztracených 96 minut života... ()

Lateef 

všechny recenze uživatele

Hodně špatné akční béčko a Bartkowiakův (prozatím) nejhorší film. Stereotypní režie, holý scénář a teď to nejpodstatnější: nekoukatelné souboje. Choreografie není nikterak tragická, ale je tu použito mnoho metrů bezpečnostních lan a to se už v době Tonyho Jaa nenosí, a co víc, znovu se projevila mnou nepochopená neřest akčních filmů posledních několika let... a to angažování střihače, po kterém chtít koukatelné akční scény je jako chtít po praseti, aby se nažralo z mělkého talíře a umylo po sobě příbor. Prostě není vidět nic. Chyběl mi nějaký nářezový song, fyzično fightů, pořádný trénink (na sestavu 24 kroků z taiči fakt seru) a taky opravdoví praktikanti bojových umění. Robin Chou sám na všechno nestačí. (Koordinátor akčních scén: Dion Lam) 50 miliónů dolarů(rozpočet)/7 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

choze 

všechny recenze uživatele

Po DOOMovi Bartkowiak servíruje další zapomenutelný videoherní film, ve kterém tentokrát utopil 50 mega. Jelikož je hovno režisér a k ruce má hovno scenáristu, těžko překvapí, že výsledkem je hovno film. Tedy, ne že by v tom hovně nebyly i nějaké nestrávené ořechy - nervním střihem dosraná akce má i tak svoje momenty, na ultranudnou panenku Kristin se aspoň dobře kouká, Klein přehrává tak geniálně, že bych si hned dal spin-off s jeho detektivem, Robin Shou je fajn jako vždy, jen ten Michael Clarke Duncan absolutně nemá co hrát a Neala McDonougha ze ZOUFALÝCH MANŽELEK sice člověk s potěšením nenávidí, ale Bison byl, je a bude jen jeden - Raul Julia, budiž mu země lehká. A stejně tak i STREET FIGHTER, anžto první film je jedno z mých největších guilty pleasure. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (6)

  • V úvodní scéně lze vidět letadlo přistávající na letišti Kai Tak a poté i výškovou budovu IFC Two tower. Ta byla však dokončena až v roce 2006 a letiště bylo uzavřeno ještě o 8 let dříve. (Conspi)
  • Během scény, kdy Chun-Li (Kristin Kreuk) hraje na klavír, si můžete povšimnout kladívek, která se nepohybují, díky čemuž by také neměla vydávat žádný zvuk. (Conspi)
  • Auto, ktoré používa Masch, je BMW 730Li. (Johnny.ARN)

Související novinky

Povolání – drtič videoher

Povolání – drtič videoher

28.12.2007

Producent Jerry Bruckheimer tvrdí, že zná recept na úspěšný film podle počítačové hry. Žádná videoherní adaptace se nestala opravdovým trhákem, protože ani jediná z nich neměla opravdu prvotřídního…

Reklama

Reklama