Neplodná obrana

Bodygard proti svojej vôli

Komedie

USA, 2008, 97 min

• Djoker

Když se člověk jmenuje Larry The Cable Guy, tak snad ani nemůže hrát v normálním filmu. Začínám si říkat, že možná taky sesmolím na koleni nějaký scénář, protože lidem stačí fakt málo, když se pořád točí podobné kousky. Velice jednoduchý humor potěší především při žehlení, vaření nebo usínání. Chválím jen evidentní výsměch byrokracii.(16.2.2011)

• Pepinec

Začal bych úpravou názvu, ten je totiž idiotský i pro dětské omalovánky. Krasotinky Jenny s Ivankou jsou naopak upravené náramně, čili zbývá za přerostlý hamburger, který má delší jméno než jak může mít dlouhé cokoli jiného, dosadit sebe, žár komedie pozměnit na erotický, a pak ano - umím si představit, že takovýhle film by mě bavil.(19.12.2012)

Larry The Cable Guy - to už čo je za meno pre herca. Miestami primitívny humor, ale miestami sa dalo taktiež aj zasmiať. Ku koncu už filmu dochádza dych, mohli to radšej ukončiť skôr a z filmu by som mal lepší pocit. Pre náročnejších diviakov neodporúčam, mne sa prvé 2/3 celkom páčili. Odkiaľ sa ale ten Eric Roberts nevyhrabe... :D(30.12.2016)

Larry je strašně nepříjemnej rádobyvtipnej buran, kterej je na přesdržku. Film samotný je hrozně násilná komedie, teda ne že by v ní probíhalo nějaké násilí, ale ten humor je tam tlačenej fakt hodně násilně, až to vadí. Ale scéna letištní prohlídky mě fakt bavila, hlavně ty humorné útoky na americký Patriot Act, to fakt bavilo. Herecky film nestojí za nic, dokonce i můj oblíbený Peter Stormare nepředvedl vůbec nic. Naproti tomu Ivana Milicevic zřejmě chápe, že být jen hezká nestačí a proto hraje (sice žádný převratný herecký výkony, ale hraje) a navrátivší se Eric Roberts svou kratičkou roli taky zvládá a ukazuje, že není takový ztracenec, za jakého by mohl být považován. Takže hvězdičku za Ivanu, druhou za Erica a třetí za letištní scénku.... Pro tyhle tři věci stálo za to si ten film pustit.(17.12.2008)

• dainio

Asi v půli filmu unesená svědkyně Larrymu odvětí: "To by jste musel mít IQ vyšší než teplotu" aby pochopil větu v kontextu. To samý si myslím o celém filmu. Larry "kabelovák" se snaží hláškovat, tak strašně vehementně a vlezle až je to k nepochopení. To, jak se chovají jednotlivé postavy a co dělají, vytváří ohyzdnou symbiózu, jenž se udatně dere z blba do ještě většího blba.(30.5.2014)

• - Zlaté maliny: Nominace - nejhorší herec (L. The Cable Guy), nejhorší herecký pár (L. The Cable Guy a J. McCarthy), nejhorší vedlejší herečka (J. McCarthy). (Petr23)

• - Postava Yapheta Kotta se jmenuje jinak na DVD a jinak v kinoverzi. (Elisebah)

• - Ve scéně v druhé polovině filmu, kdy Larry (Larry The Cable Guy) jí párek v rohlíku, ukousne přesaující párek, avšak o scénu později párek opět přesahuje. (Rill)