Teorie chaosu

Chaos Theory

Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Film je spíš psychologické drama, než komedie. Zajímavé zpracování otcova nepříjemného zjištění při pokusu obhájit sám sebe. To se stane, že se člověk dozví něco, co nečekal, otázkou je, jak se s tím vyrovná.(26.10.2010)

"Ne, vážně !! Co víc vypovídá o muži než jeho přezdívka pro jeho penis ??" ;) Může chlápek skutečně změnit to, kým nebo čím je ?? Případně čím je jeho penis ?? ;)(7.10.2016)

Tak tohle mě pobavilo. Skvělá komedie :))(5.1.2010)

Příjemně utíkající životní příběh o tom, že ne vše, co si naplánujeme, musí vycházet a neplatí to jen u time managementu.(4.11.2011)

Příjemní herci, vcelku zajímavé vyprávění, dobré hlášky....co víc čekat od romantické komedie už fakt nevím. P.S. Ryan Reynolds jako otec vdávající se dcery? To mi nesedí. Srdce je hrozná děvka.(7.1.2013)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, v mestách Vancouver a Squamish. (MikaelSVK)

• - Ryan Reynolds a Emily Mortimer, ktorí vo filme stvárnili rodičov Jesse (Elisabeth Harnois), sú od spomínanej herečky v skutočnosti starší iba o 3, resp. 8 rokov. (MikaelSVK)

• - Spoiler: Na konci, před obřadem, když Frank (Ryan Reynolds) mluví s Eddem (Mike Erwin), Frankovy vlasy jsou šedé. Když však sedí vedle své ženy při obřadě, jeho vlasy jsou hnědé bez náznaku šedé. (Káronoš)