Reklama

Reklama

Frank Allen (Ryan Reynolds) je zvyklý vše důkladně analyzovat a celý svůj život plánuje na minuty. Očekává, že jeho přesně vypočítaný svět nic nenaruší. Shodou okolností dojde jednoho dne ke zpoždění a vynucenému posunutí jeho plánů, čímž se spustí komický řetězec nových situací a Frank se musí vyrovnat s nečekanými změnami. V jeho životě zavládne totální chaos, na který neumí reagovat... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (225)

Fr 

všechny recenze uživatele

Venku panuje CHAOS! Stanovme si priority a neřiďme se pudy!!!!..... Film, který potvrzuje teorii, že Bůh chtěl na Zemi chaos, proto stvořil ženu. Jestli tohle víte, není nutné film vidět. Ledaže by jste věřili, že za vším chaosem stojí LÁSKA! V tom případě je to film pro vás! První půlka tragikomická a ta druhá ve znamení posmutnělé dramatiky. Prostě manželství, ženský a láska. Co Vám mám říct víc! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Přátelé mi říkají ,,CHRONOMETR“. 2.) Můj život se řídí podle předem připraveného seznamu. 3.) Právě jsem se dozvěděl, že mám navíc chromozom X. 4.) Mám rád filmy, kde láska zvítězí nad lží a nenávistí. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Málokdy mám u filmu tak silný pocit chlapství, jako právě u tohohle filmu. Odehrává se v něm problém, který může vlastně potkat kohokoliv, ale rozhodně by mě zajímalo jak bych se s tím třeba já dokázal poprat. Tak jako Ryan Reynolds asi těžko, nebo tedy hodně s problémy. Jenže on se s tím popral nadmíru dokonale a vlastně překvapil svojí teorií chaosu. Napíše na lístečky možnosti co právě může udělat,a jedno si vylosuje. Teorie chaosu. Zajímavá, příjemně zpracovaná v tomto filmu, hlavně ještě s hercem, kterého jsem osobně příliš v lásce neměl, ale tímto filmem si mě prozatím získal. V tomto filmu jsem měl celou dobu takový pocit volnosti, příjemný, neutuchající, dlouhotrvající. Prostě a jednoduše se mi na něj opravdu nádherně koukalo. Kupodivu to v americkém filmosvětě není nic velkého, ale mě to zasáhnout dokázalo, a musím přiznat, že jsem byl opravdu hodně překvapen. Autoři si se scénéřem prostě vyhráli, do puntíku a hlavní hrdina emocemi div nevybuchl. Rozhodně doporučuji. Feministkám ne. Tenhle film totiž bude chlapům připomínat svět, ve kterém žijí a budou se na něj přiblble usmívat, asi tak jako já. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Docela prijemna zalezitost. Spis teda komedialni drama nez romanticka komedie, nicmene dulezity je to komedie. Uvod je sice docela suchej, nudnej Reynolds, nic moc se nedeje. Jenze nekdy po pulhodince Reynolds zacne magorit a dostavat se z jednoho prusvihu do druhyho a i kdyz to pusobi misty lehce prehnane, scenaristi to maj docela dobre promysleny, takze nic vylozene nebije do oci. No a velky plus je samozrejme Reynolds, kterej hraje paradne, ma komedialni talent a umi to dobre podat. Navic ve vedlejsi sexy roli doktorka ze Scrubs Chalke. Takze po rozpacitym zacatku nakonec spokojenost. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Když je mládí v trapu a do důchodu daleko a vy, ať uštvaný kariérista či věčně hodná holka, zjistíte, jak málo jste toho doposud dokázali, porovnávaje přitom s tím, v kolik jste dávno před vyrašením prvního sekundárního pohlavního znaku doufali, přišel čas nasměrovat svou zmatenou duši vhodným směrem. Můžete začít motivačním seznamem 10-ti položek a méně, navázat objevením své krajiny srdce za přispění osoby zkušenější, aprobované udělovat životní lekce řízení. Nemusíte plánovat rovnou útěk do divočiny, abyste zjistili, že existují lidé, kterým na vás záleží a kteří umí ocenit vaší jedinečnost, váš dar od Boha. Až tuhle sebepoznávací cestu zdárně absolvujete, dosáhnete vnitřní harmonie a ve věcech doposud nejasných budete mít naprosto osvětleno, můžete se spokojeně uvelebit do houpacího křesla, zalít si misku vloček a předat nastřádaná moudra své budoucí generaci. Přeji vám i sobě hodně štěstí. Apendix: Chaos Theory je milý film. 75% Zajímavé komentáře: genetique, Jordan, Orthank ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Rozhodl jsem se, že už se rozhodovat nebudu." A to je správné rozhodnutí. Zásadový Frank zkrátka začíná konat šílenosti, když je přistižen při neexistující nevěře, obviněn z otcovství se ženou, do které nikdy nezasunul a navíc je hrdým majitelem dítěte a neplodnosti. Copak o to, téma to je celkem zábavné, ale určitě se z něj dalo vymačkat víc. Po celkem sympatickém úvodu totiž vše poměrně rychle upadlo do standardního klišé obohaceného pouze minimálním závanem svěžesti. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, v mestách Vancouver a Squamish. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama