Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Komedie

USA, 1996, 98 min

• Hrabka

Celkem hloupost. Možná tak před 6-8 lety, teď už ani omylem. 35%(8.1.2008)

„Bohužel” musím ubrat dvě hvězdy za sci-fi scény a celkem nesouvislý děj. Bez těchto záporů by to mohla být celkem fajn komedie s DeVitem…(25.3.2016)

další pohádka pro děti sice občas trochu strašidelná, ale jim se líbí !!(26.3.2016)

Taková milá skoro-pohádka o jedné zlé ředitelce, hodné učitelce a do sebe zahleděných hamižných rodičích, které je potřeba potrestat. Jen to zpracování by snad lépe sedělo evropské produkci, která je (pokud jde o filmy pro děti) přeci jen trochu citlivější na některé věci. Ale problém je v tom, že kniha samotná obsahuje spoustu věcí, které jsou prostě přehnané.(25.5.2016)

Já osobně jsem tento film viděla několikrát a můžu říct, že i po letech se mi líbí. Svým způsobem je vtipný a neobvyklý.(14.1.2018)

Jediné, co mi zkazilo dojem, byl po několika letech shlédnutý film s jiným dabingem. slečna Trunchbullová - paní Hromasová Wormwoodovi - Brambulovi slečna Honey - slečna Krásná Jméno: Lavender - Levandule (tohle se prostě nepřekládá!) roura - dusidlo nebo počeštěná jména - Bruce - Bohoušek Novým dabingem se taky vytratilo spoustu skvělých hlášek. př. ,,Sedni si, žábo!" ,,Copak jsi indián, Amando?" ,,Tvoje máma je trdlo!" ,,Proč jsou všechny ty ženský vdaný?!" ,,A už žádného čolka!" Musela jsem to napsat, bylo hrozný to poslouchat, mám na to paměť a zkazilo to celý dojem filmu, nevím, proč se to předabovalo. Hodnotím původní dabing.(27.4.2019)

1 3 5 6 7 8 9 následující >>