Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Clio Dulaine (Ingrid Bergman), nemanželská dcera neworleanského aristokrata, je ze společenského hlediska pro rodinu svého otce poskvrnou. Její členové jí proto nabídnou velkou finanční částku, aby odešla, ona je však ochotna ji přijmout pouze pod podmínkou, že tito příbuzní dovolí, aby byla její zpola kreolská matka pochována v rodinné hrobce Dulaineů. Clio odjede do Saratoga Springs, módního letoviska pro bohaté, kde se setká s texaským hazardním hráčem, s nímž se zná už z New Orleansu, Clintem Maroonem (Gary Cooper). Clintovi se zdá zábavná, obzvlášť její ničím nezastírané pokusy najít si bohatého muže, který by ji požádal o ruku a za nějž by se provdala. Jedním takovým je železniční magnát Bart van Steed (John Warburton)... (Charlotte Chandler: Ingrid)

(více)

Recenze (4)

mikulem 

všechny recenze uživatele

Herecky je to příjemný film, ale značně rozvleklý a vizuální stránka je dost nezajímavá. Nabízí se srovnání s Woodovou IVY, která je naopak plná různých vizuálních nápadů, záběrů na detaily, hry světla a stínů, či takřka barokních interiérů. Vůbec bych nevěřil, že tyto dva filmy natáčel stejný režisér. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele

19.st a Ingrid Bergman, pro mě dozajista...magnetická kombinace. Až na toho G.Coopera, který mi to tak trochu kazí. Páč jsem mu prostě jako herci nikdy nepřišel na chuť a pochybuji, že se to změní. Jo, takový Cary Grant....to je jiná. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama