poster

Zajatci Ďáblova chřtánu (TV film)

Dobrodružný / Rodinný

Česko, 2006, 46 min

 • G04T
  odpad!

  Pokud to bylo myšleno jako parodie tak klobouk dolů.(5.4.2019)

 • tsatsiki
  **

  Olmer se zas předvedl.V tomto filmu fungovala jen kamera.Z herců fungoval jen Suchařípa a Kuba Nemčok.A ten měl v době natáčení 6let. Scénář příšerně slabý,hlavní 2herecké osobnosti hrozně nesympatické,špatně hrající,přehrávající a občas jako by text odříkali. A zbytek herců také hrůza. Hudba ve filmu to jen narušovala. A trimy byly jak z doby prvních filmů,i Karel Zeman měl lepší triky. Za Suchařípu a Kubu Nemčoka dávám 2*.(5.11.2016)

 • MraMor
  odpad!

  Ak sa na takéto filmy vyhradzujú peniaze z naších dani tak je to dost smutné. Netuším čo sa autor snažil povedať, ale podľa môjho názoru mu to zjavne nepodarilo. Príbeh a herecké výkony sú ukážkou ako sa dá v dnešnej dobe zhovadiť na TV obrazovke.(1.4.2009)

 • Big Bear
  *

  Jestli je vám mezi sedmi a osmi lety, máte tak akorát čas tohle zkouknout. Starším již nedoporučuji, protože by utrpěli šok. Herecké výkony strašné, triky na úrovni devadesátých let. Hudebný doprod na synťák bych také šoupnul typově někam do filmů období Sametové revoluce a ne roku 2006. Pan Olmer by si už měl dát oddech někde na chalupě a netočit.... *(14.7.2012)

 • brasek
  *

  Verím, že to bolo natočené s dobrým úmyslom. Ale ako rodinné dobrodružstvo zlyhanie na celej čiare.(8.3.2015)