Komediální drama ze španělsko-argentinské produkce vypráví o dvojici, která zjišťuje, že nikdy není pozdě na lásku a snění. Elsa, která šedesát let sní o tom, že prožije Felliniho scénu ve fontáně di Trevi z filmu Sladký život, se setkává s Alfredem. Ten je o něco mladší a celý život dělal to, co se od správného chlapa očekávalo. Poté, co ztratil ženu, se odstěhoval do malého bytu a právě tehdy do jeho života jako uragán vtrhne Elsa. Nakazí ho svou radostí ze života, odvahou i krásným bláznovstvím a Alfredo díky ní pochopí, že čas je příliš drahocenný, než aby si ho nechal protéct mezi prsty. (oficiální text distributora)

emma53

Je tam tolik snů, touhy a smutku, tolik nevyřčeného......"Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout.".. ()

Slimaca

Vtipný, nápaditý a vlídný film, který mě velice příjemně překvapil. Obraz stáří je zde předkládán nezkresleně se všemi neduhy i drobnými radostmi tak, že mu lehce uvěříte. 80% ()