poster

Sedm kulečníkových stolů

 • španělský

  Siete mesas de billar francés

 • anglický

  Seven Billiard Tables

  (festivalový název)

Drama

Španělsko, 2007, 112 min

 • kleopatra
  ****

  Něžná srážka se španělskou realitou plus minus. Skutečně se většinu času nic zvláštního neděje. Nikdo nevynalezne perpetum mobile ani lék proti rakovině. Sedm kulečníkových stolů jen tiše čeká, až je někdo opět probudí k životu, až na nich někdo z lidí tak trochu zacyklených v koloběhu umělého spánku začne hrát. Špetka sentimentu, špetka melodrama, špetka hysterie, spousta špetek a dohromady lahodící směs. Film o tom, že zatímco se nic zvláštního neděje, děje se nejvíc.(30.11.2010)

 • Malarkey
  **

  Přišlo mi to jako naprosto nevýrazný, průměrný, otravný a obyčejný životní příběh, který v sobě nemá ani špetku zajímavé chvilky. Neobsahuje pomalu ani nic, co by mělo zaujmout. To jediné je samotný kulečníkový stůl a kolikrát neuvěřitelné šťouchy. Na úkor délky je to ale šílená nuda, která by se, co se týče českých filmů, dala srovnat s nějakým průměrným tv filmem. Nejhorší je, že já si myslel, že ten film bude fajn. Ten příběh nasvědčoval. Výsledek ale nakonec skončil uplně jinak.(18.11.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,693,814(13.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace