Napriek tomu, že ich svety sú celkom odlišné a ani jeden z nich nehľadal lásku, zaľúbia sa. Ich „zakázaný vzťah“ bude musieť čeliť mnohým prekážkam... (oficiální text distributora)

Dellamorte

Nemám vo zvyku písať komenty k podobným seriálovým pľúvancom , ale pri scanovaní TV programu , som narazila na túto perlu. Nesvojprávna, sprivatizovane znásilnená , vytunovane najracovnejšia a najrajtingovanejšia TV na našom silne napumpovanom mediálnom trhu, na ktorom okrem MONKA ( prípadne Seagala ) nedisponuje ničím , dáva najavo , že aj v rumunskom podaní má rómske srdce tep. Pravdepodobne má , ale nie v tomto fyzicky aj psychicky martýrskom podaní. ( áno videná 5-minútovka z X-tej časti Y - série )Jednoznačne seriálovo vizuálna poprava podávaná po kúskoch aby sa nemuseli kopať masové hroby. P.S. Hodnotenie sa nehodí ! ()

MM_Ramone odpad!

Nie som rasista, ale poviem vám pravdu, že nemám rád nič cigánske. Nemám rád cigánsku hudbu. Nepáčia sa mi cigánske ženy. Nechutí mi cigánska pečienka. Nemám žiadnych cigánskych kamarátov. Nechápem cigánsku náturu. A nepáči sa mi ani rumunská telenovela "Cigánske srdce". Nie, nie preto, že by som trpel rasovými predsudkami. To určite nie. Nepáči sa mi to preto, lebo je to ukážková vzorka filmárskeho a hereckého primitivizmu. Absolútny odpad! ()

hippyman odpad!

věřím, že u některých "seriálů" stačí člověku vidět třeba jen dva díly, aby si udělal obrázek... ještě před nedávnem si tu tahle rumunská perlička statečně držela 0%... právem. odpad! ()

Smok odpad!

Čo je moc je moc, to snáď už v tej Markíze ani nemyslia vážne že nás idú kŕmiť takouto sračkou !!! Po mexických a venezuelských počinoch máme teda možnosť sledovať nemenej hodnotný rumunský. Skvelé. ()

WANDRWALL

I v Rumunsku chtějí umět točit dobré telenovely. Tradice schází, ale jedenou se začít muselo. V Čechách už jsou dál. Některé telenovely, kterým se ale tady říká po staru seriály, tak mají už neskutečné množství dílů.***(2.10.2010) ()

Marek1991

Cigánska telenovela nebola príliš verným obrazom života cigáňov v Rumunsku. Bolo to prikrášlené. Mne osobne sa veľmi páčila herečka Andreea Patrascu, keby nebolo jej tak tomuto seriálu dám nižšie hodnotenie. Či už to bolo v tejto telenovele alebo potom vo voľnom pokračovaní Regina - kráľovná cigánskych sŕdc bola perfektná. Na mňa to však bolo priveľa častí. Veľa z nich bolo zbytočných a o ničom. Niektoré sa mi páčili, ale nemali taký priebeh, aký by som si prial. Páčila si mi aj sprievodná pieseň celej telenovely. Zdalo sa mi akoby sa dej a scenár telenovely počas nakrúcania niekoľkokrát zmenil. Prišlo mi to už, ako iný príbeh. Niektoré veci začaté, ale nie celkom dokončené, niektoré zbytočné a niečo tam aj chýbalo, teda vlastne veľa. Keďže som to sledoval dosť často, v pohode som to prežil a aj som sa sem tam zabavil, dám 50%. ()

fcreading odpad!

Markíza dáva čím ďaľej tým viac obyčajné sračky jedna za druhou. Predtým dávali Rany z lásky to bol načisty odpad a neviem čo dajú po Cigánskom srdci. Takže dej: Dej to nemá žiadni akurát tu nájdete chodenie z jedných dverí do druhých. Scénar sa rovná čistokrvnej Nule!!! Herci to ani nemusím spomínať za ten výkon si zaslúžia sa obesiť. Mali to nahať len v tej krajine a nie oni to ešte aj dávajú na markíze idioti. Vždy to pozerám ale čím ďalej je to sproste a tupe. Hlášky tu sypú ako v cirkuse. Vždy sa hádaju ako by neboli ľudia ale zvery. Zišli sa tu všetci režiséri ale ani jeden nevie tomu dodat správny smer tu je dokaz: Gheorghe Dinica, Florin Zamfirescu, Dorel Visan, Gheorghe Visu, Marin Moraru. Takže z mojho pohladu to je čistý odpad... ()

corona odpad!

on miluje ju, ona miluje jeho, ona je dievča z rumunskej high society, on je rómsky kardiológ, ktorý vďaka rasovým predsudkom musí robiť záchranára, ona obviní jeho malého bratranca že ju okradol, on čaká dieťa s inou /ktorá ho čaká s černochom/, máte v tom zmätok ???? aj ja, tak nebudem kaziť kolektív, odpad ()

pugs

Čo som si pozrel viacej epizód, tak Vám poviem, že to nie je vôbec také zlé, ako som očakával. Dávam **. ()