Simpsonovi: Příliš drsný pro TV (video kompilace)

The Simpsons: Too Hot For TV

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 88 min

Tahle kolekce "závadných" epizod seriálu je podle mého názoru jen tahákem na peníze. Všechny epizody byly v USA vysílány, sice měly opletačky s cenzory od Foxů, ale zakázány nebyly (to v Británii byli na tyto epizody podstatně přísnější - tam už k nějakým zákazům a úpravám scén došlo). Tak jako tak, jedná se o výtečné epizody, zejména Speciální čarodějnický díl IX a Pistolníkova rodina se řadí mezi mé nejoblíbenější díly.(22.2.2009)

Nevím proč to zde na CSFD je ke zhodnocení, ale já jsem rád, jelikož mám předsevzetí, že do konce roku ohodnotím 1000 filmů. Viděl jsem všechny tyto díly, ale nijak zvlášť drsné mi tedy nepřišly. Divím se, že v USA nebyli vysílané. Hlavně že ty jejich akční filmy jsou plné brutality, krve a střeliva. A Amíci na nich totálně ujíždějí. Halloweenské díly mě moc nebaví. Nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdami, protože tento seriál je kult všech kultů.(27.9.2008)

CITÁT - Mamka vzala baterky, to je tutový, mamka vzala baterky, byly tužkový.........Šest příběhů, které nejsou ucelené, ale naopak nedoporučené pro televizní vysílání. CITÁT - Kdyby sis zapnul poklopec, vpadal by si jako Roger Moore.............. Nedělejme však ukvapené závěry, ikdyž jsou příběhy spíše pro dospělé diváky, ani dětem bych to nezakazoval. Jsou to prostě Simpsonovi. CITÁT - Mězihvězdná couro!!!(20.9.2015)

Proč příliš drsný pro TV, když i tyhle díly v televizy dávali. Jinak nevidím důvod proč dávat tyhle díly někam zvlášť. Ano Simpsonovi jsou super seriál, ale tyhle díly podle mě zrovna nebyly nic extra. Rozhodně to není něco, co dělá Simpsonovi tak super seriál. Proto tady budu v hodnocení přísnější.(26.12.2009)

Všechny čtyři díly Příliš drsných Simpsonů jsou skvělé a kvalitativně stejně dobré jako samotný seriál, ale bohužel na nich nevidím nic, co by bylo tak příliš drsné, aby se to nedalo vysílat v televizi ... Chápu, že v Americe na to mají asi jiné měřítka, ale myslím, že se to dalo udělat ještě drsnější ... Všechny díly samozřejmě ráda sleduju, ale na to, abych mohla hodnotit všema pěti hvězdičkama, muselo by to být opravdu minimálně sledovatelné od 15+ ...(4.9.2015)