poster

Simpsonovi: Příliš drsný pro TV (video kompilace)

 • USA

  Simpsons Too Hot For TV, The

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 88 min

 • Doudis19
  *****

  Jeden průměrný díl Simpsonových podpořený výtečným čarodějnickým dílem a dvěma lechtivými o sexu. Krom druhého dílu uznávám, že chápu co chtěl básník říct tím :"Příliš drsné pro TV!" i když jeho názor nesdílím, je pravda, že sledování těchto dílů by se měl člověk vyvarovat v přítomnosti svých ratolestí, přinejmenším si ušetří ohrané a palčivé otázky ohledně tvorby miminek.(13.3.2011)

 • MM_Ramone
  ****

  "The Simpsons Too Hot For TV" je kolekcia štyroch príbehov z amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons". Jedná o epizódy "Treehouse of Horror IX" (S10/E04), "The Cartridge Family" (S09/E05), "Natural Born Kissers" (S09/E25) a "Grandpa vs. Sexual Inadequacy" (S06/E10). Všetky boli bežne odvysielané v televízii. Toto DVD vzniklo len pre to, aby na tejto kreslenej rodinke jej tvorcovia zarobili ešte zopár dolárov naviac. Ja im to nezazlievam. Simpsonovcom mám rád v hoci akej podobe. ****(15.2.2018)

 • Colonist
  *****

  Tahle kolekce "závadných" epizod seriálu je podle mého názoru jen tahákem na peníze. Všechny epizody byly v USA vysílány, sice měly opletačky s cenzory od Foxů, ale zakázány nebyly (to v Británii byli na tyto epizody podstatně přísnější - tam už k nějakým zákazům a úpravám scén došlo). Tak jako tak, jedná se o výtečné epizody, zejména Speciální čarodějnický díl IX a Pistolníkova rodina se řadí mezi mé nejoblíbenější díly.(22.2.2009)

 • lennyd
  ****

  Čtyři příběhy rodiny Simpsonových, které svým dětem opravdu nepouštějte. 1.díl - Speciální čarodějnický - Homer zjišťuje, že mu Marge byla nevěrná - s oslizlým zástupcem mimozemské rasy. A z tohoto spojení se zrodila malá Maggie. Bartovi a Lise se naopak podaří dostat se do seriálu svých oblíbených Itchy a Scratchy - brilantní, skvělý nápad (včetně úžasných titulků). 2. díl - Pistolníkova rodina - Homer zjišťuje, že aby ochránil svoji rodinu, potřebuje zbraň. Až na to, že mu láska ke zbrani začne přerůstat přes hlavu, což se Marge ani dětem dvakrát nelíbí - tento díl je o něco slabší, sice jsou to stále Simpsonovi, ale proti prvnímu dílu jen slabý odvar. 3. díl - Rození líbači - Marge a Homer se pokouší zachránit svůj skomírající sexuální život. Největším kořením sexu se pro ně stává užívání si na veřejnosti - Ano, i Simpsonovi mohou být trochu oplzlejší (ale stále v mezích zákona), nicméně tento díl se mi z celého filmu líbil asi nejméně. 4. díl - Dědeček vs. sexuální ochablost - Homer a jeho otec se rozhodnou vydělat miliony na tajném receptu k elixíru lásky - ale prvně budou muset najít cestu sami k sobě - na tomto díle se mi asi nejvíce líbily obskurní teorie dětí (Bart, Lisa, Mulhaus), co se s jejich rodiči děje. Celkově - pokud máte rádi Simpsonovy, a nejste puritáni, tak se budete bavit stejně dobře jako u jakéhokoliv dílu seriálu...(18.5.2012)

 • IvcaSammet
  ****

  Všechny čtyři díly Příliš drsných Simpsonů jsou skvělé a kvalitativně stejně dobré jako samotný seriál, ale bohužel na nich nevidím nic, co by bylo tak příliš drsné, aby se to nedalo vysílat v televizi ... Chápu, že v Americe na to mají asi jiné měřítka, ale myslím, že se to dalo udělat ještě drsnější ... Všechny díly samozřejmě ráda sleduju, ale na to, abych mohla hodnotit všema pěti hvězdičkama, muselo by to být opravdu minimálně sledovatelné od 15+ ...(4.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace