poster

Simpsonovi: Příliš drsný pro TV (video kompilace)

 • USA

  Simpsons Too Hot For TV, The

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 88 min

 • james11
  ***

  Proč příliš drsný pro TV, když i tyhle díly v televizy dávali. Jinak nevidím důvod proč dávat tyhle díly někam zvlášť. Ano Simpsonovi jsou super seriál, ale tyhle díly podle mě zrovna nebyly nic extra. Rozhodně to není něco, co dělá Simpsonovi tak super seriál. Proto tady budu v hodnocení přísnější.(26.12.2009)

 • MM_Ramone
  ****

  "The Simpsons Too Hot For TV" je kolekcia štyroch príbehov z amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons". Jedná o epizódy "Treehouse of Horror IX" (S10/E04), "The Cartridge Family" (S09/E05), "Natural Born Kissers" (S09/E25) a "Grandpa vs. Sexual Inadequacy" (S06/E10). Všetky boli bežne odvysielané v televízii. Toto DVD vzniklo len pre to, aby na tejto kreslenej rodinke jej tvorcovia zarobili ešte zopár dolárov naviac. Ja im to nezazlievam. Simpsonovcom mám rád v hoci akej podobe. ****(15.2.2018)

 • duklak2
  *****

  Nevím proč to zde na CSFD je ke zhodnocení, ale já jsem rád, jelikož mám předsevzetí, že do konce roku ohodnotím 1000 filmů. Viděl jsem všechny tyto díly, ale nijak zvlášť drsné mi tedy nepřišly. Divím se, že v USA nebyli vysílané. Hlavně že ty jejich akční filmy jsou plné brutality, krve a střeliva. A Amíci na nich totálně ujíždějí. Halloweenské díly mě moc nebaví. Nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdami, protože tento seriál je kult všech kultů.(27.9.2008)

 • lennyd
  ****

  Čtyři příběhy rodiny Simpsonových, které svým dětem opravdu nepouštějte. 1.díl - Speciální čarodějnický - Homer zjišťuje, že mu Marge byla nevěrná - s oslizlým zástupcem mimozemské rasy. A z tohoto spojení se zrodila malá Maggie. Bartovi a Lise se naopak podaří dostat se do seriálu svých oblíbených Itchy a Scratchy - brilantní, skvělý nápad (včetně úžasných titulků). 2. díl - Pistolníkova rodina - Homer zjišťuje, že aby ochránil svoji rodinu, potřebuje zbraň. Až na to, že mu láska ke zbrani začne přerůstat přes hlavu, což se Marge ani dětem dvakrát nelíbí - tento díl je o něco slabší, sice jsou to stále Simpsonovi, ale proti prvnímu dílu jen slabý odvar. 3. díl - Rození líbači - Marge a Homer se pokouší zachránit svůj skomírající sexuální život. Největším kořením sexu se pro ně stává užívání si na veřejnosti - Ano, i Simpsonovi mohou být trochu oplzlejší (ale stále v mezích zákona), nicméně tento díl se mi z celého filmu líbil asi nejméně. 4. díl - Dědeček vs. sexuální ochablost - Homer a jeho otec se rozhodnou vydělat miliony na tajném receptu k elixíru lásky - ale prvně budou muset najít cestu sami k sobě - na tomto díle se mi asi nejvíce líbily obskurní teorie dětí (Bart, Lisa, Mulhaus), co se s jejich rodiči děje. Celkově - pokud máte rádi Simpsonovy, a nejste puritáni, tak se budete bavit stejně dobře jako u jakéhokoliv dílu seriálu...(18.5.2012)

 • pravo
  *****

  Videl som všetky uvedené diely a ani jeden nepovažujem za obzvlášť drsný. Ide o výber, ktorý nepredstavuje ani to najlepšie a zároveň ani to najhoršie čo za už mnoho rokov vyprodukoval MG. Niektorý sú schopný dokonca uveriť, že tieto diely neprešli akýmsi cenzorským postupom v USA a preto tam neboli odvysielané, ale každému kto to videl musí byť jasné, že ide o blud alebo marketingový ťah pri predaji daného produktu na nosiči alebo skombinovanie oboch možností. Halloweenske diely patria vždy k tomu lepšiemu a najzábavnejšiemu so Simpsonovcov a z ďalších troch dielov by som vyzdvihol hlavne štvrtý príbeh o elixíre, v ktorom detičky majú obavy o svojich rodičov a v korune stromu dospejú k záveru, že ich konanie ovplyvňuje(26.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace