Reklama

Reklama

Simpsonovi: Příliš drsný pro TV

(video kompilace)
  • USA The Simpsons: Too Hot For TV

1. příběh (Speciální čarodějnický díl IX): Příběh Halloweenský, ve kterém si každý člen rodiny Simpsonů dost užije... 2. příběh (Pistolníkova rodina): Aby zabezpečil klidný spánek rodiny, koupí si Homer zbraň. Problém je, že se do ní zamiluje a začne zanedbávat rodinu... 3. příběh (Rození líbači): Homer a Marge mají výročí svatby. Když ho ale chtějí patřičně oslavit, zjistí, že vzrušení z jejich vztahu kamsi vyprchalo... 4. příběh (Dědeček vs. sexuální ochablost): Homerův otec se již nemohl dívat na synův chabý sexuální život, a tak zalovil v paměti a podle receptu svého otce vytvořil elixír, který z muže dělá opravdového chlapáka... (c.tucker)

(více)

Recenze (68)

pravo 

všechny recenze uživatele

Videl som všetky uvedené diely a ani jeden nepovažujem za obzvlášť drsný. Ide o výber, ktorý nepredstavuje ani to najlepšie a zároveň ani to najhoršie čo za už mnoho rokov vyprodukoval MG. Niektorý sú schopný dokonca uveriť, že tieto diely neprešli akýmsi cenzorským postupom v USA a preto tam neboli odvysielané, ale každému kto to videl musí byť jasné, že ide o blud alebo marketingový ťah pri predaji daného produktu na nosiči alebo skombinovanie oboch možností. Halloweenske diely patria vždy k tomu lepšiemu a najzábavnejšiemu so Simpsonovcov a z ďalších troch dielov by som vyzdvihol hlavne štvrtý príbeh o elixíre, v ktorom detičky majú obavy o svojich rodičov a v korune stromu dospejú k záveru, že ich konanie ovplyvňuje ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Nevím proč to zde na CSFD je ke zhodnocení, ale já jsem rád, jelikož mám předsevzetí, že do konce roku ohodnotím 1000 filmů. Viděl jsem všechny tyto díly, ale nijak zvlášť drsné mi tedy nepřišly. Divím se, že v USA nebyli vysílané. Hlavně že ty jejich akční filmy jsou plné brutality, krve a střeliva. A Amíci na nich totálně ujíždějí. Halloweenské díly mě moc nebaví. Nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdami, protože tento seriál je kult všech kultů. ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Čtyři příběhy rodiny Simpsonových, které svým dětem opravdu nepouštějte. 1.díl - Speciální čarodějnický - Homer zjišťuje, že mu Marge byla nevěrná - s oslizlým zástupcem mimozemské rasy. A z tohoto spojení se zrodila malá Maggie. Bartovi a Lise se naopak podaří dostat se do seriálu svých oblíbených Itchy a Scratchy - brilantní, skvělý nápad (včetně úžasných titulků). 2. díl - Pistolníkova rodina - Homer zjišťuje, že aby ochránil svoji rodinu, potřebuje zbraň. Až na to, že mu láska ke zbrani začne přerůstat přes hlavu, což se Marge ani dětem dvakrát nelíbí - tento díl je o něco slabší, sice jsou to stále Simpsonovi, ale proti prvnímu dílu jen slabý odvar. 3. díl - Rození líbači - Marge a Homer se pokouší zachránit svůj skomírající sexuální život. Největším kořením sexu se pro ně stává užívání si na veřejnosti - Ano, i Simpsonovi mohou být trochu oplzlejší (ale stále v mezích zákona), nicméně tento díl se mi z celého filmu líbil asi nejméně. 4. díl - Dědeček vs. sexuální ochablost - Homer a jeho otec se rozhodnou vydělat miliony na tajném receptu k elixíru lásky - ale prvně budou muset najít cestu sami k sobě - na tomto díle se mi asi nejvíce líbily obskurní teorie dětí (Bart, Lisa, Mulhaus), co se s jejich rodiči děje. Celkově - pokud máte rádi Simpsonovy, a nejste puritáni, tak se budete bavit stejně dobře jako u jakéhokoliv dílu seriálu... ()

james11 

všechny recenze uživatele

Proč příliš drsný pro TV, když i tyhle díly v televizy dávali. Jinak nevidím důvod proč dávat tyhle díly někam zvlášť. Ano Simpsonovi jsou super seriál, ale tyhle díly podle mě zrovna nebyly nic extra. Rozhodně to není něco, co dělá Simpsonovi tak super seriál. Proto tady budu v hodnocení přísnější. ()

Doudis19 

všechny recenze uživatele

Jeden průměrný díl Simpsonových podpořený výtečným čarodějnickým dílem a dvěma lechtivými o sexu. Krom druhého dílu uznávám, že chápu co chtěl básník říct tím :"Příliš drsné pro TV!" i když jeho názor nesdílím, je pravda, že sledování těchto dílů by se měl člověk vyvarovat v přítomnosti svých ratolestí, přinejmenším si ušetří ohrané a palčivé otázky ohledně tvorby miminek. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama