poster

Simpsonovi: Příliš drsný pro TV (TV film)

 • USA

  Simpsons Too Hot For TV, The

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 88 min

 • pravo
  *****

  Videl som všetky uvedené diely a ani jeden nepovažujem za obzvlášť drsný. Ide o výber, ktorý nepredstavuje ani to najlepšie a zároveň ani to najhoršie čo za už mnoho rokov vyprodukoval MG. Niektorý sú schopný dokonca uveriť, že tieto diely neprešli akýmsi cenzorským postupom v USA a preto tam neboli odvysielané, ale každému kto to videl musí byť jasné, že ide o blud alebo marketingový ťah pri predaji daného produktu na nosiči alebo skombinovanie oboch možností. Halloweenske diely patria vždy k tomu lepšiemu a najzábavnejšiemu so Simpsonovcov a z ďalších troch dielov by som vyzdvihol hlavne štvrtý príbeh o elixíre, v ktorom detičky majú obavy o svojich rodičov a v korune stromu dospejú k záveru, že ich konanie ovplyvňuje(26.4.2008)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Mamka vzala baterky, to je tutový, mamka vzala baterky, byly tužkový.........Šest příběhů, které nejsou ucelené, ale naopak nedoporučené pro televizní vysílání. CITÁT - Kdyby sis zapnul poklopec, vpadal by si jako Roger Moore.............. Nedělejme však ukvapené závěry, ikdyž jsou příběhy spíše pro dospělé diváky, ani dětem bych to nezakazoval. Jsou to prostě Simpsonovi. CITÁT - Mězihvězdná couro!!!(20.9.2015)

 • duklak2
  *****

  Nevím proč to zde na CSFD je ke zhodnocení, ale já jsem rád, jelikož mám předsevzetí, že do konce roku ohodnotím 1000 filmů. Viděl jsem všechny tyto díly, ale nijak zvlášť drsné mi tedy nepřišly. Divím se, že v USA nebyli vysílané. Hlavně že ty jejich akční filmy jsou plné brutality, krve a střeliva. A Amíci na nich totálně ujíždějí. Halloweenské díly mě moc nebaví. Nemohu hodnotit jinak, než pěti hvězdami, protože tento seriál je kult všech kultů.(27.9.2008)

 • IvcaSammet
  ****

  Všechny čtyři díly Příliš drsných Simpsonů jsou skvělé a kvalitativně stejně dobré jako samotný seriál, ale bohužel na nich nevidím nic, co by bylo tak příliš drsné, aby se to nedalo vysílat v televizi ... Chápu, že v Americe na to mají asi jiné měřítka, ale myslím, že se to dalo udělat ještě drsnější ... Všechny díly samozřejmě ráda sleduju, ale na to, abych mohla hodnotit všema pěti hvězdičkama, muselo by to být opravdu minimálně sledovatelné od 15+ ...(4.9.2015)

 • lennyd
  ****

  Čtyři příběhy rodiny Simpsonových, které svým dětem opravdu nepouštějte. 1.díl - Speciální čarodějnický - Homer zjišťuje, že mu Marge byla nevěrná - s oslizlým zástupcem mimozemské rasy. A z tohoto spojení se zrodila malá Maggie. Bartovi a Lise se naopak podaří dostat se do seriálu svých oblíbených Itchy a Scratchy - brilantní, skvělý nápad (včetně úžasných titulků). 2. díl - Pistolníkova rodina - Homer zjišťuje, že aby ochránil svoji rodinu, potřebuje zbraň. Až na to, že mu láska ke zbrani začne přerůstat přes hlavu, což se Marge ani dětem dvakrát nelíbí - tento díl je o něco slabší, sice jsou to stále Simpsonovi, ale proti prvnímu dílu jen slabý odvar. 3. díl - Rození líbači - Marge a Homer se pokouší zachránit svůj skomírající sexuální život. Největším kořením sexu se pro ně stává užívání si na veřejnosti - Ano, i Simpsonovi mohou být trochu oplzlejší (ale stále v mezích zákona), nicméně tento díl se mi z celého filmu líbil asi nejméně. 4. díl - Dědeček vs. sexuální ochablost - Homer a jeho otec se rozhodnou vydělat miliony na tajném receptu k elixíru lásky - ale prvně budou muset najít cestu sami k sobě - na tomto díle se mi asi nejvíce líbily obskurní teorie dětí (Bart, Lisa, Mulhaus), co se s jejich rodiči děje. Celkově - pokud máte rádi Simpsonovy, a nejste puritáni, tak se budete bavit stejně dobře jako u jakéhokoliv dílu seriálu...(18.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace