poster

Simpsonovi: Příliš drsný pro TV (video kompilace)

 • USA

  Simpsons Too Hot For TV, The

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 88 min

 • Marrty3
  *****

  Stydím se, že jsem to viděl až teď. Nechápu, proč tohle nebylo v US vysíláno ?! Mají tam milionkrát morbidnější a erotičtější filmy a to jim nevadí. Každopádně jsou tu super 4 díly. Simpsonovi jsou ten nejkultovnější seriál a proto není potřeba tady váhat o hodnocení. Matt Groening & James L. Brooks vytvořili tu nejfamóznější rodinku, která už mě dlouhá léta baví a stala mým nejoblíbenějším seriálem vůbec. Nicméně, stále nechápu název "Příliš drsný pro TV" , spíš by se to mělo jmenovat "Příliš dokonalé pro TV" . SIMPSONOVI RULES(11.3.2012)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Mamka vzala baterky, to je tutový, mamka vzala baterky, byly tužkový.........Šest příběhů, které nejsou ucelené, ale naopak nedoporučené pro televizní vysílání. CITÁT - Kdyby sis zapnul poklopec, vpadal by si jako Roger Moore.............. Nedělejme však ukvapené závěry, ikdyž jsou příběhy spíše pro dospělé diváky, ani dětem bych to nezakazoval. Jsou to prostě Simpsonovi. CITÁT - Mězihvězdná couro!!!(20.9.2015)

 • lennyd
  ****

  Čtyři příběhy rodiny Simpsonových, které svým dětem opravdu nepouštějte. 1.díl - Speciální čarodějnický - Homer zjišťuje, že mu Marge byla nevěrná - s oslizlým zástupcem mimozemské rasy. A z tohoto spojení se zrodila malá Maggie. Bartovi a Lise se naopak podaří dostat se do seriálu svých oblíbených Itchy a Scratchy - brilantní, skvělý nápad (včetně úžasných titulků). 2. díl - Pistolníkova rodina - Homer zjišťuje, že aby ochránil svoji rodinu, potřebuje zbraň. Až na to, že mu láska ke zbrani začne přerůstat přes hlavu, což se Marge ani dětem dvakrát nelíbí - tento díl je o něco slabší, sice jsou to stále Simpsonovi, ale proti prvnímu dílu jen slabý odvar. 3. díl - Rození líbači - Marge a Homer se pokouší zachránit svůj skomírající sexuální život. Největším kořením sexu se pro ně stává užívání si na veřejnosti - Ano, i Simpsonovi mohou být trochu oplzlejší (ale stále v mezích zákona), nicméně tento díl se mi z celého filmu líbil asi nejméně. 4. díl - Dědeček vs. sexuální ochablost - Homer a jeho otec se rozhodnou vydělat miliony na tajném receptu k elixíru lásky - ale prvně budou muset najít cestu sami k sobě - na tomto díle se mi asi nejvíce líbily obskurní teorie dětí (Bart, Lisa, Mulhaus), co se s jejich rodiči děje. Celkově - pokud máte rádi Simpsonovy, a nejste puritáni, tak se budete bavit stejně dobře jako u jakéhokoliv dílu seriálu...(18.5.2012)

 • Doudis19
  *****

  Jeden průměrný díl Simpsonových podpořený výtečným čarodějnickým dílem a dvěma lechtivými o sexu. Krom druhého dílu uznávám, že chápu co chtěl básník říct tím :"Příliš drsné pro TV!" i když jeho názor nesdílím, je pravda, že sledování těchto dílů by se měl člověk vyvarovat v přítomnosti svých ratolestí, přinejmenším si ušetří ohrané a palčivé otázky ohledně tvorby miminek.(13.3.2011)

 • pravo
  *****

  Videl som všetky uvedené diely a ani jeden nepovažujem za obzvlášť drsný. Ide o výber, ktorý nepredstavuje ani to najlepšie a zároveň ani to najhoršie čo za už mnoho rokov vyprodukoval MG. Niektorý sú schopný dokonca uveriť, že tieto diely neprešli akýmsi cenzorským postupom v USA a preto tam neboli odvysielané, ale každému kto to videl musí byť jasné, že ide o blud alebo marketingový ťah pri predaji daného produktu na nosiči alebo skombinovanie oboch možností. Halloweenske diely patria vždy k tomu lepšiemu a najzábavnejšiemu so Simpsonovcov a z ďalších troch dielov by som vyzdvihol hlavne štvrtý príbeh o elixíre, v ktorom detičky majú obavy o svojich rodičov a v korune stromu dospejú k záveru, že ich konanie ovplyvňuje(26.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace