Vyhoď máti z vlaku

Scénografie:

Ida Random

Kostýmy:

Marilyn Vance

Celkom príjemná komédia s geniálnou Anne Ramsey...(21.6.2011)

Nejlepším přítelem psycho chlapce je jeho matka.(18.9.2015)

• predators

Autoři to ještě nevěděli, ale vymysleli jednu ženskou, která nás bude za nějakých 13 let slušně bavit. Ano, mám namysli matku Wolowitze! Nebudu to zdlouhavě popisovat, zasvěcení vědí. Jenže v doprovodu DeVita a Billy Crystala byla vážně nazabití. Jinak nijak dobrá komedie s jednoduchou, ale potenciálně nevyužitou zápletkou. 35%(26.7.2011)

Docela slušná zábava, zaručeně nejlepší na celém filmu je nesnesitelná matka v podání Anne Ramsey, neuvěřitelně zahraná rapsódie! Takovou matinku bych teda opravdu nechtěl... Naprosto zasloužená nominace na Oscara, škoda že ho nedostala, pár měsíců po předávání zemřela.(4.1.2010)

Matka Danny DeVita byla skutečně na zabití. S ní by nikdo normální žít nemohl, aniž by to na něm nenechalo následky. Na konci jsem si myslela, že Billy Crystal Dannyho zabije, protože by měl neuvěřitelný pech. Přišel by už o druhou knihu, ale Danny ho skutečně překvapil.(5.2.2010)