poster

Láska a tanec

 • USA

  Love N' Dancing

 • Slovensko

  Láska a tanec

Drama / Romantický

USA, 2009, 95 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Bar = stabilita = bezpečí." Já ti Kente rozumím, ale tímto přístupem svou tancechtivou snoubenku Jessicu jistě neohromíš a hluchý tanečník Jack brzy rozvibruje své tělo tak mocně, že láska zase jednou porazí mamon. Tady zkrátka nejde o nic jiného než o kroucení boky v rytmu hudby, různé výměny partnerů a školení Kenta z bisexuality umělců. Mně to připadalo přiměřeně zábavné, neboť jsem lehkonohý tanečník, po jehož kreacích zůstávají díry v parketách, otlučené zdi a chirurgická oddělení se plní mými pošlapanými partnerkami.(11.5.2016)

 • ViktorEl
  *

  Práve som tento film dopozeral a chcel som si ísť už lahnúť a nechať si hodnotenie na ráno, ale do rána by som zabudol o čom to bolo, ale už asi o 15 minút si na tento film ani nespomeniem. Išiel som ho pozerať s tým, že to nemôže byť až také zlé ako je to hodnotené, veď čo sa dá pokaziť na céčkovom tanečnom filme v ktorom hrá sympatická Amy Smart, Ale opak je pravdov! Začiatok celkom dobrý, hluchý tanečník to tu ešte nebolo, bolo to pekné a mohlo to byť zaujímavé. Všetko však išlo z minúty na minútu dole vodov. Najviac ma nahneval ten hlúpy scenár a príbeh filmu. Zvyčajne nezvyknem byť tak ý pesimistický k hodnoteniu, ale čakal som oveľa viac ako mi ten film dal. Vlastne nedal mi vôbec nič a ešte naopak zobral mi hodinu a pol, ktorá sa mi už nikdy nevráti. Dlho som rozmýšľal čo také si pustiť a pustil som si asi to najhoršie. Jednoznačne najhoršie natočený tanečný film. Tá jedna hviezdička je za choreografiu tancov. A nakoniec to hodnotenie sa mi už nezdá až také zlé (35% - 45%)(1.12.2009)

 • suzanne1997
  ***

  Taková průměrná komedie, kdy se všechno točí jenom okolo tance, ději jako takovému nelze nic moc vytknout, ale do filmu bych zařadila více neparketních scén, jinak film působí docela lehkým, nenáročným a poklidným dojmem, lze předpovídat některé situace a líbí se mi hlavně to, že vyjdou jako vítězové, ale zcela v něčem jiném, než je tanec. Tenhle film bych doporučila lidem, kteří mají rádi šťastné konce, tanec a chtějí příjemně zaplnit volnou chvilku.(6.1.2015)

 • Jeremiah
  **

  Mám rád filmy z tanečního prostředí. Tento film mě však dosti zklamal. Chybí mu atmosféra a hlavnímu hrdinovy / Jack / jsem jeho taneční projev a prožitek neuvěřil. Takže jediné pozitivní na tomto filmu je A.Smart. Základní otázka, která se zde řeší je, zda peníze a úspěšná kariéra jednoho z partnerů stojí za to, aby se ten druh vzdal svého snu. Můj názor je, že pokud člověk dělá něco, co ho naplňuje a motivuje, potom by se toho neměl vzdávat, protože později bude nešťastný a bude toho celý život litovat.(16.11.2010)

 • blackrain
  *

  Tak tento film mi nesednul. Mohl za to naprosto předvídatelný děj, na kterém jsem pořád hledala nějaké mouchy. Hudební složka mě taky zrovna moc nenadchnula. Já jsem měla pořád pocit, že ten taneční styl se k té muzice nehodí.Taneční filmy mám hodně ráda a dokážu si je krásně užít. Ale tento k nim patřit nebude. Neměl tu správnou šťávu, která k takovým filmům patří.Nic s tím neudělali ani Amy Smart a Billy Zane,kteří jsou ozdobou tohoto filmu.(13.6.2013)

 • - Natáčení probíhalo v amerických městech Albuguergue a Philadelphia. (Terva)