Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jake Mitchell je neslyšící po zánětu, kterým trpěl v šestnácti letech. Přesto se s úspěchem věnoval se svou snoubenkou Corinne Kennedyovou profesionálnímu tanci. Hudbu vnímal podle vibrací. Rozešli se poté, když si Corinne našla přítele. Corinne dnes působí jako porotkyně v tanečních soutěžích. Jake učí na taneční akademii. Je pozván na besedu do jedné školy, kde učí Jessica Donovanová. Jessiku učení moc nebaví, ale tanec má ráda. Má před svatbou s Kentem Krandelem. Kenta nezajímá nic jiného než obchodování v oboru IT. Je workoholik. Jake pozve Jessiku s Kentem na soukromou lekci do akademie. Kent, který neustále telefonuje se svými obchodními partnery, na lekce chodit nechce, Jessica je však nadšená a chodí pravidelně na taneční lekce s Jakem. Jessica se chce přihlásit na některou z nižších soutěží. Jake jí navrhne, aby se přihlásili do profesionální mistrovské soutěže. Oba pilně trénují a nacházejí v sobě zalíbení. Kent jí to vyčte a oba se pohádají. Jessica mu řekne, že nemají nic společného, a rozejde se s ním. Corinne přichází za Jakem, chce se k němu vrátit a přemlouvá ho, aby znovu začali soutěžit... (TV Prima)

(více)

Recenze (48)

Eawy 

všechny recenze uživatele

Dobrý oddychový tanečný filmík na zlepšenie chvíľ.Pekná choreografia, pre mňa výborný soundtrack priemerné herecké výkony, klasický ničím nepokazený príbeh, humorné scény, hodiaci sa scenár, to všetko tento film má. Okrem toho bol veľmi príjemnou zmenou po toľkých tanečných hip-hop, tango, breakdance, step a barových filmoch. Swing sme tu ešte nemali. Pekné.60% ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Tak tento film mi nesednul. Mohl za to naprosto předvídatelný děj, na kterém jsem pořád hledala nějaké mouchy. Hudební složka mě taky zrovna moc nenadchnula. Já jsem měla pořád pocit, že ten taneční styl se k té muzice nehodí.Taneční filmy mám hodně ráda a dokážu si je krásně užít. Ale tento k nim patřit nebude. Neměl tu správnou šťávu, která k takovým filmům patří.Nic s tím neudělali ani Amy Smart a Billy Zane,kteří jsou ozdobou tohoto filmu. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Horečka jedné noci o Swingu. Tak kdo je lepší, Jess nebo Kent ? Každý má totiž svoje zájmy a to hodně rozporuplné, i když jsou snoubenci. Tanec, tady konkrétně Swing jim však zamotá celý život....čemu dát přednost ? Tanci nebo lásce. Nakonec jsem byl mile překvapen, sedal jsem si k dvd s tím názorem, že to brzy vypnu, protože mně to nebude bavit. A světe, div se, já to dokoukal až do konce a fandil jsem obou aktérům. Docela milí filmeček na nedělní večer. Až na ten konec to bylo docela solidní. Dám tři hvězdy, ale myslím tak na 50% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Bar = stabilita = bezpečí." Já ti Kente rozumím, ale tímto přístupem svou tancechtivou snoubenku Jessicu jistě neohromíš a hluchý tanečník Jack brzy rozvibruje své tělo tak mocně, že láska zase jednou porazí mamon. Tady zkrátka nejde o nic jiného než o kroucení boky v rytmu hudby, různé výměny partnerů a školení Kenta z bisexuality umělců. Mně to připadalo přiměřeně zábavné, neboť jsem lehkonohý tanečník, po jehož kreacích zůstávají díry v parketách, otlučené zdi a chirurgická oddělení se plní mými pošlapanými partnerkami. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Jediný místo, kde mám moc nad svou hloupostí, je taneční parket.." ;) Myslím, že není třeba tuhle repliku parafrázovat ani směrem k tomuhle kousku kanadského mistra teenagerovských filmových hyper(ch)canců Roberta Iscovea, ani směrem celého tohoto bizarního žánru, který by se dal snadno definovat jako lobotomizovaná romance, kde ke spokojenosti cílové divácké skupiny postačí pár vysvalených a vysolárkovaných latentních homosexuálů typu Justina Biebera a průměrné choreo.. Co taky jiného čekat, když předem víte, že se bude tančit, krasobruslit nebo provozovat jiné podobné zvrhlosti..;) Iscove jako rutinér nicméně nemůže urazit, stejně jako Billy Zane ve své tisící variaci na padoucha či pana AntiBožského, kam dnes s naprostou samozřejmostí už řadíme i workoholiky.. Když Amy Smart znovu vypadá tak rozkošně a je to celé tak příjemně odlehčené, není co řešit.. A snad si i nakonec pár diváků vyhraje s myšlenkou přihlásit se do tanečních..;) ()

Galerie (25)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v amerických městech Albuguergue a Philadelphia. (Terva)

Reklama

Reklama