Phineas & Ferb (TV seriál)

Phineas and Ferb

Phineas a Ferb

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007–2015, 49 h 25 min (Minutáž: 11–45 min)

Vincent Martella, Ashley Tisdale, Thomas Brodie-Sangster, Jeff "Swampy" Marsh, Caroline Rhea, Dan Povenmire, Dee Bradley Baker, Barry Bostwick, Tim Curry, Kelly Hu, Malcolm McDowell, Maulik Pancholy, Alyson Stoner, Mitchel Musso, John DiMaggio, Richard O'Brien, David Mitchell, Jared Kusnitz, Allison Janney, Ben Stiller, Jennifer Stone, Cameron Goodman, Phill Lewis, Brian Stepanek, Isabella Acres, Tiya Sircar, Megan Hilty, Amanda Plummer, Mathew Horne, Emmanuelle Chriqui, Michael J. Fox, Stephen Moyer, Greg Ellis, Tina Fey, Kelly Osbourne, Moises Arias, Ray Liotta, Danny Trejo, Kathryn Cressida, G.K. Bowes, Tom Bergeron, Brian George, Masasa Moyo, Phill Jupitus, Todd Stashwick, Oliver Chris, Logan Miller, Nick Jameson, Nick Frost, Simon Pegg, George A. Romero, Sabrina Carpenter, Geraldo Rivera, Romi Dames, Goldie Hawn, Noah Munck, Daran Norris, Jaret Reddick, Tiffany Espensen, Deborra-Lee Furness, Samantha Bee, Mo Collins, Keone Young, Kevin Michael Richardson, Kari Wahlgren, Terry O'Quinn (vyp.), Ross Marquand (vyp.), Loni Love, Jane Carr, Eric Bauza, Alex Hirsch, Madison Pettis, Michael Buffer, April Stewart, Bruce Mackinnon, Olivia Olson, John O'Hurley, Vicki Lewis, Vicki Lawrence, Diamond White, Candi Milo, Kelly Clarkson, Martijn Oversteegen, Liam O'Brien, Danny Jacob, Bella Thorne, Ariel Winter, Cloris Leachman, Jack McBrayer, Noah Wyle, Stan Lee, Adrian Pasdar, Peter Stormare, Chi McBride, Drake Bell, Fred Tatasciore, John Michael Higgins, Adam Savage, Jim Cummings, Wayne Brady, Jamie Hyneman

Účinkují:

Laird Hamilton

Robert Hughes

Komentáře uživatelů k TV seriálu (147)

Nikdy jsem nic nevynalezl, nikdo mne za to nikdy neudal, můj obličej nevykazuje tvary žádného geometrického útvaru a můj soukromý ptakopysk není ani trochu agent, ale téhle partě přesto nějakým záhadným způsobem rozumím.(26.12.2014)

• Zíza

Ten ptakopysk... kdyby byl člověk pod psychotropníma látkama, tak je to zábava k nezaplacení... ;)(19.9.2008)

Nejdřív jsem si říkal, co je to za pitomost, jelikož už ta úvodní znělka nazpívaná nějakým českým Emanemem mě dost odrazovala. Ale pak jsem zjistil, že je to docela legračně uhozený příběh plný satiry a parodie a hlavně super sci-fi a špionážní animák. A trochu jsem zalitoval, že nic takového nebylo v době, kdy bych na to s chutí čuměl jako tehdejší cílový divák, totiž někde na tom slavným přerodu mezi dítětem a puberťákem, kdy hlas byl pořad jako u víly Amálky, ale chlupy už rašily se všech sprostých zákoutí mého těla.(2.11.2012)

Dva vynálezci a jejich příběhy. Ukecaný Phineas a převážně mlčenlivý Ferb vytvářejí a vylepšují své nápady. A jejich udavačná sestra, která se za každou cenu snaží ukázat co dva nezbední bratři vytváří. Po pár dílech je to malinko divné, ale čím víc jsem viděl epizod, tím mě to začalo bavit. / Viděné epizody *12.dílů / ( Hodnocení: 6/10 )(5.5.2012)

Dvaja nevlastní bratia "Phineas a Ferb" sú školáci, s potenciálom malých géniou. Sú schopný zhotoviť neuveriteľné vynálezi. Proti nim stojích ich staršia sestra, puberťáčka, Candace. Tá sa snaží za každú cenu odhaliť ich aktivity mame. To sa jej však nikdy nepodarí. No ozajstnou zápornou postavou je šialený, nemecký doktor Heinz Doofenshmirtz. Našťastie ani jemu nikdy jeho podlé plány nevídu. A ešte je tam aj jeden záhadný vtákopisk - Perry. Zábavný animovaný seriál. ***(20.10.2011)

Číra genialita. Jeden z najlepších animovaných seriál a možno najlepší seriál pre deti. Originálne, vtipné, popkultúrne, absurdné ... dokonalé!(9.8.2009)

• Stegr

40% - Banda pitomých postaviček na jedno použití...(9.9.2008)

Nechápem prečo som až dnes zistila, že to ešte stále nemám ohodnotené...... Super rozprávka vždy sa tam niečo nájde na čom sa dá dobre pobaviť...(12.10.2012)

Tento seriál mě zaujal pouze jedinou věcí. Model hlavy jejich sestry je totiž naprosto stejný, jako bývala postavička holčičky v legendárním Cartoon Network seriálu 2 Stupid Dogs! EDIT: Tak jsem dal těmhle dvěma bráchům šanci a hle, ona je to celkem sranda. Speciálně oceňuji zpěvné části, ať už originální písničky (výborná byla hip hop parodie "Tancuj veverko") nebo výbornou "znělku," která představuje "Dutošvarcovu ďábelskou korporaaaaciiiii". Na pobavení to stačí a hodnotím lehce nad průměr... Upravuji na plný počet. Jednoho líného odpoledne dávali na Jetix maraton těchto bratrů a já se na tom zasekl. Musím velmi vysoko hodnotit také český dabing, který se skutečně povedl. A Dutošvarc je skutečně geniální postava. Je to tak trhlé a zábavné a naprosto to vybočuje ze současné animované tvorby Disney Channelu...(7.2.2009)

• SeBig

Pohádka pozdějšího Jetix.. jestli to teda ješte Jetix byl. Nenadchlo, nepobavilo..(14.9.2016)

V dnešní záplavě všemožných hraných žump (Zack a Cody, Píča Montana) je tohle asi jediný seriál, na který se dá na Disney kanálu koukat. I když je každý díl prakticky stejný, vždycky dokáže překvapit a pobavit. Žalující Candy a doktor Dutoschwarz jsou prostě nezapomenutelní a to ještě nemluvím o tom nejlepším na celém seriálu, a tím je můj idol ptakopysk Perry, pro jehož cvakání zubama a kamenej pohled mám obvzlášť slabost.(18.3.2010)

Ano ano, Ptakopysk Perry, náš hrdina.(26.6.2009)

Na můj vkus až příliš sofistikované. Ten jemný, suchý humor je fajn, ale také ne vždy se povede. A když je nejlepší ze seriálu nemluvný ptakopysk jakožto tajný agent, a pak ještě písnička Naše návlečky, je to docela málo. Ale nápady jsou někdy skvělé, fantazie jede naplno, jen je to takové - pomalejší, sofistikovanější, přes snahu být takovým i málo bláznivé.(11.12.2012)

• ARI50

Ne moc dobrý a ne moc zlý je tenhle kreslený zvláštní seriál, má své kouzlo třeba detektiv ptakopysk je zajímavý a ostatní postavy taky takže jako zabití náhodné nudy proč ne protože není to zlé ale ani bomba.(26.12.2018)

Phineas a Ferb je živým protiargumentom na tvrdenia, že dnes v telke už nebežia kvalitné a vhodné rozprávky pre deti. Je to vtipné, kreatívne, štýlové a deťom to podsúva "Carpe Diem" najlepšie ako sa len dá.(26.1.2015)

Rozprávkový skvost z dielne DisneyChannel nie len pre najmenších ;)(2.10.2011)

Každý díl začíná stejnou větou "Prázdniny máme, co s tím uděláme?" a má v podstatě stejný děj: Phineas s Ferbem vymyslí, jakou šílenost vyvedou, jejich sestra Candy se snaží napráskat je mámě, která jí nevěří, přičemž jejich domácí mazel ptakopysk Perry (ve skutečnosti tajný agent) zneškodňuje záporňáka Doofenshmirtze.. Věty jako "Kde je Perry?" a "Áá, tady jsi Perry.." k téhle pohádce prostě patří.. A mě baví sledovat jak počínání Phinease a Ferba, tak akčního agenta P. - VRRR - A zbožňuju, když Ferb něco řekne, protože to vždycky stojí za to! :)(27.11.2011)

Naprosto z jiného světa, jako kdyby to ani na Disney Chanel nepatřilo. Děj sice není originální, ale ty fóry, teda až na ty klasický, který všichni očkáváme, ty jsou často tak nápaditý, že mě v každém dílu minimálně jeden oddělá. Oblíbené postavy: Perry, Dutošvarc, Ferb, Phineas, velitel tajné služby.(16.10.2010)

Podívám se nato, když nemám co dělat:)(2.5.2012)

Oni jsou ti nejlepší bráchové na světě. Vždycky mi zvednou náladu. U jejich vynálezů se vždycky musím smát. Jejich písničky mi stále znějí v hlavě. Jejich hlášky nikdy nezapomenu. "Ahoj Phineasi, co děláš?"(21.4.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8