Phineas & Ferb

Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, (2007–2015), 49 h 25 min (Minutáž: 11–45 min)

Vincent Martella, Ashley Tisdale, Thomas Brodie-Sangster, Jeff "Swampy" Marsh, Caroline Rhea, Dan Povenmire, Dee Bradley Baker, Barry Bostwick, Tim Curry (více)

Série(4) / Epizody(222)

Poprvé na DVD uvidíte filmy Nejlínější den v životě a Léto patří nám všem, u kterých se královsky pobavíte. Je letní slunovrat, nejdelší den v roce, a Phineas a Ferb si ho chtějí ještě prodloužit, a tak se rozhodnou, že obletí celý svět, budou sledovat slunce a domů přijedou těsně před soumrakem. „To není možné,“ řekne na to Buford, ale oba neohrožení hrdinové dokáží, že opak je pravdou. A tak začíná cesta, během níž Phineas a Ferb prosviští Tokyo, Himaláje i Paříž. Ve „městě lásky“ by Candace chtěla překvapit Jeremyho, který tu je na dovolené. Dr. Doofenshmirtz zatím zajme Majora Monograma a jediný, kdo ho může zachránit, a překazit tak Doofovi zlomyslné plány, je Perry (alias Agent P.) Ve filmu Nejlínejší den v životě Candace vyděsí zpráva, že její bráchové chtějí strávit den slastným nicneděláním! Perryho navíc překvapí nový vynález doktora Doofenshmirtze. Ať už se Phineas a Ferb honí po celém světě anebo se pouze oddávají lenošení, jedno je jasné... s nimi se člověk nikdy nenudí! (oficiální text distributora)

ES13

Upřímně nechápu jak může mít takovou bodovou hodnotu. Ten seriál sem moc nemusela od prvního dílu, ale časem se na to aspoň trošku dalo koukat. Ale vtipnost klesla pod bod mrazu a občas mě tam neskutečně vytáčeli charaktery byť jen kreslených postav! Ale jak řikám. Když byla hodně velká nuda, dalo se na to kouknout. ()

Elchar

Naprosto perfektní seriál, který naprosto vyčnívá z bažiny jménem Disney channel. Geniální hlášky, geniální postavy ( v čele s ďábelským německám doktorem Hainsem Dutošvarcem a ptakopyskem Perrym), úžasné písničky (Návlečky, Ďábelská láska) a, co oceňuji hodně, naprosto geniální parodování vlastních schémat ("Ty musíš být ta víla Isobel." "Co tu činíš?"). Zkrátka - pět hvězdiček jak vyšitých :) ()

Ragnar

Já ty dva mám prostě rád. Je to krásná odpočinková podívaná, většinou proložená hezkými písničkami. Agent P a Candy jsou příjemným zpestřením. Celé je to velmi pohodová záležitost, u které se člověk zasměje a uklidní. A protože to je přesně to, co od pohádek vyžaduji, dokonale mi to vyhovuje. ()

Akatsuki

Perry a Dutošvarc jsou geniální, praštěná bonzačka Candy (ne tak nepodobná "culíkatý" ségře malinkýho Dextera z Dexterovy laboratoře :D) má taky co do sebe. A musím zdůraznit, že někdy je ten humor skutečně chytrý - obzvlášť malý rozumbrada Baljeet dokáže často překvapit. Mezi tou bídou, co na Disney Channelu běží, je to doslova poklad. ()

Mparrowka

Tak tenhle Disney výtvor vážně můžu. Jednoduše mě baví výtvory dvou bratrů, kteří jsou "trochu mladí na podobné věci", zamilovaná Isabela, každý den přicházející se slovy "Ahoj Phineasi, co to dělááááš?", šikanátor Buford a jeho oběť Baljeet a samozřejmě Candy, která se každý den snaží "dostat" své bratry. Ale přiznejme si to, tento seriál by byl jen průměrný, nebýt ptakopyska Perryho bojujícího s doktorem Dutoschwarzem. Ti dva jsou spolu prostě dokonalí. A co říci závěrem? Snad jen "Hele, a kde je Perry?" ()

Hansk75

Na tyhle dva vykuky jsem narazil čistě náhodou, když jsem projížděl TV programy a nějakým způsobem jsem se dostal až na Disney Channel. Je to milé a vtipné. Tutošvarcova korporacéééé!! :-))) ()

siriusak

Tohoto seriálu je pro malé děti škoda. nikdy nemůžou pochopit všechny ty narážky a citace z jiných kultůrních děl. Někdy mi příjde že tvůrci schválně cílí na dospělé publikum . ()

Ondra.T

Seriál s vtipnými příhodami o 2 kamarádech kutilech, jedné užalované puberťácké sestřičce a zaneprázdněné mamince. Jako bonus je v každém díle ještě špiónská minipříhoda o tajném agentovi domácímu mazlíčkovi, který brání v uskutečnění zlotřilých plánů velezloduchovi, potrhlému a zakomplexovanému doktorovi-vynálezci (který často vyvolává soucit nejen v agentovi). Nakonec se oba příbehy obvykle vtipně protnou. Seriál je asi určený pro starší kluky ale vtipné, akční a napínavé zápletky mě zaujaly, i když dítě už desítky let nejsem. Jediné co m i přijde na seriálu slabší, jsou písničky, které by asi šly udělat líp (neviděl jsem ještě originální znění) a určení hlavně pro kluky. ()

blanige

Šílená, bláznivá, potrhlá a logiku postrádající pohádka. A já mám ráda šílené, bláznivé, potrhlé a logiku postrádající věci... Když si sednu k televizi tak se chci bavit a tohle zábavné je... ()

Kralovna.Noc

Neskutečně uřvaná a uječená pohádka s geometrickými tvary hlav, která místy nemá logiku. ** Za ptakopyska Perryho,ten je celkem srandovní. ()

Tafee

Skvělé!!! Nic dalšího netřeba říkat - uhozený, satiricky, trošku sci-fi, trošku agentsky, dětský i nedetsky. A opravdu skvělý hudební doprovod... Kde je Perry? ()

Aleshgang

Konečně aspoň jeden z dětských seriálu na který se dá koukat. Vtipné narážky. A skvělá záporná postava Dutošvarc. Jemu jsem vždycky fandil. Ty jeho ovátory nikdy neomrzí. Super. ()

D.D.M

Když jsem spatřil tento seriál, tak jsem nevěřil svým vlastním očím. VÁŽNĚ!!! Seriál se mi naprosto líbil a za mě je velmi inspirativní a zábavný. Každému malému klukovi i holčičkám by se určitě líbil. Hlavní zápletka seriálu se mi také líbí a to jak malý bráškové Phineas a Ferb sestrojí nějaký obrovský vynález, který by ve skutečnosti nikdo nikdy nesložil. A pak nějakým způsobem vždy zmizí, aby se to jejich mamka nedozvěděla. Za mě zápletka velice funguje a každá epizoda byla svým způsobem napínavá a kouzelná. Líbí se mi také výtvarné zpracování a animování postaviček, proto jsem se rozhodl udělit 5 hvězdiček. Za mě rozhodně doporučuji všem malým dětem. ()

Mrkvolin

Je to jeden z mala seriálov na kanáli disney na, ktorý sa dá pozerať. Aj keď príbeh je plný satiry a paródie, a doslova každý diel je o tom istom, ale vždy vás dokáže pobaviť. A povedal by som že ide o jeden z najlepších sci-fi animakov, preto by ste to malý skúsiť hlavne mladšie publikum by nemalo opomenúť. ()