Reklama

Reklama

Hřebík v hlavě

Trailer

Obsahy(1)

Alice Eckle (Jessica Biel) je obyčejná, trochu naivní servírka z malého města. Ovšem poté, co jí po jedné kuriózní nehodě zůstane hřebík v hlavě, vydá se do Washingtonu, aby bojovala za lepší zdravotní péči. Tam potká idealistického kongresmana Howarda Birdwella (Jake Gyllenhaal) a mezi nimi to zajiskří... Jenže co se stane, když se s láskou protnou jejich zájmy nebo Alicino nepředvídatelné chování? (j.o.j.o.)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

Thomick 

všechny recenze uživatele

Na úvod jedna malá, ale poměrně důležitá trivia. Kdo napsal předlohu k Accidental Love? Kristin Gore. Kdo je otcem Kristin Gore? Al Gore. Kým je Al Gore? Velkým demokratem a bývalým viceprezidentem USA. Co bylo hlavním motivem jeho prezidentské kandidatury roku 2000? Rozšíření Medicare a zajištění univerzálně funkčního zdravotnického systému. A jsme doma; jaká to poslušná dceruška tahleta Kristin Gore ale je! "Obamacare... yeeeeay!" --- Accidental Love skutečně zejména v druhé půlce slouží jenom jako nepokrytá a vpravdě odporná prodemokratická agitka, kde Catherine Keener hraje takovou tu "vzornou" republikánku, co jakmile jde do tuhého, tak v každé druhé větě zmiňuje prašivé homosexuály, a Jessica Biel ji zdatně sekunduje v roli ubrečené Alenky v říši divů, jež ve 25 letech šíleně zjišťuje, že se v politice lže a krade. No... co dodat? Snad jen že zaplaťpánbů za tu první půlku, která ještě docela umně kombinovala prvky francouzské, americké (mj. fekální) i italské komedie, a i kdyby nic jiného, tak alespoň příkladně odsýpala. --- (Ve finále furt lepší, než když si David O. Russell píše scénáře úplně sám, ehm.) ()

hansel97 odpad!

všechny recenze uživatele

Jsem upřímně v šoku, že tohle natočil můj oblíbený režisér David O. Russell. Kdyby to natočil někdo začínající, možná tomu dám tu jednu hvězdičku, ale měl jsem určité očekávaní, i když jsem čekal docela crazy jednoduchou komedii, a to se nedostavil ani v nejmenším. Vždyť to nebylo ani vtipné!!! Scénář je naprosté fuj, celé to působí jako politická propaganda schovaná za něco jako satirou a doprovází to otřesné výkony od herců, od kterých by něco tak strašné ani nečekal. FUJ, FUJ A JEŠTĚ JEDNOU FUJ. Po tomhle trojnásobným výplachu mozku bych nezvládl ani spáchat sebevraždu, ke který mě tenhle film šíleností doháněl. ()

Reklama

maddy 

všechny recenze uživatele

Accidental Love? Skôr A Movie made by Accident, na ktorý by všetci chceli zabudnúť a tvária sa, že nikdy nevznikol. Dokonca aj režisér David O. Russell si zmenil meno, aby ho nikto s filmom nespojoval. Ako k tejto „filmovej nehode“ došlo a kto napísal túto zdravotnícku agitku už tu veľmi výstižne popísal užívateľ Thomick. Vzhľadom na to, že film päť rokov ležal zamknutý v trezoroch štúdia, aby ho nikto nevidel som však čakal podstatne horšie. Samozrejme, je to blbosť, ktorá by sa chcela tváriť veľmi sofistikovane a navážať sa do politiky a zároveň to mieša s tým najprízemnejším, občas aj fekálnym alebo sexuálnym humorom. Pokiaľ však na to človek pozerá ako na komédiu v ktorej sa trapoší slušná plejáda hercov, tak sa na tom dá aj celkom zabaviť. Akurát neviem čo si kto pod týmto predstavoval? Natočiť romantickú komédiu, ktorá sa bude silne narážať do americkej vojnovej politiky (výstavba vojnovej základne na mesiaci) a zdravotníctva? Toto chcel niekto nasadiť do širokej distribúcie? Vo výsledku taký prapodivný mix politickej satiry a naivnej romantickej komédie, avšak nie je to ani dostatočná politická kritika , na tú to je príliš trápne; ani dostatočná komédia alebo romanca, na tú to je v podstate tiež príliš trápne. CELKOVO: 2* (4/10) ()

kaylin odpad!

všechny recenze uživatele

Dokud to bylo jen o tom, že ženská dostala hřebíkem do hlavy, byla to docela sranda. Škoda, že to trvá asi jen dvacet minut a film má další hodinu a čtvrt. Jakmile se do toho dostane politika, začíná to být příšerně nudné a vy máte místy chuť rovnou rozmlátit televizi. Ano, politika je sračka, ale tenhle film nakonec taky. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Veľmi slabá snímka, ktorá neponúka vlastne vôbec nič. Herci sa veľmi nepredviedli a to som si myslel že Jake Gyllenhaal mi nemôže prísť protivný. Na hudbu si už absolútne neviem spomenúť a to tempo bolo neskutočne vlečúce. Aj dialógy boli absolútne nezáživné a celkovo scenár a príbeh boli jedno veľké sklamanie. Neviem či to pripisovať aj tomu, že som od toho veľa očakával, ale ja som sa len a len nudil. Nenapadá ma jediná skupina divákov, ktorá by túto snímku ocenila. Režiséra tohto slabého filmu veľmi nepoznám, ale myslím že si jeho meno radšej zapamätám, aby som jeho ostatné snímky bral už s rezervou. Neviem čo by tejto snímke prospelo najviac a či existuje niečo, čo by túto snímku pozdvihlo až na príjemný priemer. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (6)

  • Natáčení provázely značné problémy. V květnu 2008 od filmu odstoupili Jessica Biel a Jake Gyllenhaal poté, co producenti neměli peníze, aby jim zaplatili. V červnu 2008 odešla část štábu, protože jejich služby nebyly řádně zaplaceny, a nakonec v červenci 2010 od projektu po neshodách málem odešel i sám režisér. (R´Hell)

Reklama

Reklama