Originální, ale jen na půl plynu jedoucí příspěvek vigilantským filmům, který se plácá mezi komedií a dramatem, ale není ani dost vtipný, ani dost vyhrocený.(23.1.2010)

Výborný nápad, skvělý rozjezd. Naprosto jsem prožíval Davidovy pocity, protože se občas cítím jako on, a držel mu všechny palce, protože jsem měl mnohokrát chuť udělat totéž co on. Jak se přehoupla půlka, začalo to sice trochu ztrácet tempo a drhnout, jak se autor scénáře s vývojem příběhu začal tak trochu trápit, občas ujel ke zcela zbytečným scénám, které jakby patřily do jiného filmu, nicméně se dokázal vyhnout lákavě efektní gradaci k nějakému hollywoodsky velkolepému finále a udržet Davidův příběh při zemi. William Hurt byl dokonalý jako slizký a odporný politik, Jekatěrina v podání Margarity Levievé byla jako postava zajímavá, ale především je tu vynikající Tim Robbins, který sehrál další z dokonalých hereckých koncertů i když jednou dvakrát mohl trochu ubrat plyn.(25.10.2011)

Turn the fucking alarm off!...alebo ako si vypestovat svoj vlastny tinitus(8.5.2008)