Reklama

Reklama

Lucky Luke na Divokém západě

  • Francie Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke (více)
Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western
Francie, 2007, 90 min (Alternativní 83 min)

Obsahy(1)

Cesta na západ se může zdát jako procházka růžovou zahradou, ale opak je pravdou. Zvláště, pokud máte v patách podvodníka, který se vás snaží za každou cenu zastavit. Jenže vy máte jedno eso v rukávu a tím je Lucky Luke, šťastný to kovboj… Jeden z nejslavnějších hrdinů Divokého západu Lucky Luke je tu! Legendární kovboj přichází, aby se utkal s rodinným klanem zlotřilých bratrů Daltonů a bránil čest a právo. Lucky Luke a jeho dobrodružství vás skvěle pobaví! (Česká televize)

(více)

Recenze (36)

Fr 

všechny recenze uživatele

Lucky Luke je rychlejší než stín. Dalton - jméno jenž je synonymum loupení…. Jednoduchej humor, jednoduchá animace, auta jezdí po zdech domů či požárním schodišti. V tomto světě drobných fórků a hlášek pro malé diváky není nic zakázáno a je li vám alespoň 7 let budete nadmíru spokojeni. Jak pravil můj syn: ,, Je to pěkná a vtipná pohádka, tu budu chtít vidět znovu“! Tak kolik mám dát? Mám své děti rád! ()

predators 

všechny recenze uživatele

Cesta na západ se může zdát jako procházka růžovou zahradou, ale opak je pravdou. Zvláště, pokud máte v patách podvodníka, který se vás snaží za každou cenu zastavit. Jenže vy máte jedno eso v rukávu a tím je Lucky Luke, šťastný to kovboj... Ručně kreslená grafika obstojí i v dnešní době, ale na čem se staví, je humor a příběh. Obojí je slabší a nezachrání to ani pár slušných nápadů. Opět doporučím spíše menšímu publiku. 50% ()

Reklama

majo25 

všechny recenze uživatele

Klasicky pekná 2D animácia, zaujímavé nápady a humor, ktorý vás síce nenatriasa, ale je tak typický pre francúzskeho Lucky Lukeho. Škoda, že príbeh je až na druhom mieste a niektoré nápady až privelmi tlačia na pílu (napr. konfrontácia prítomnosti s budúcnosťou). Ale kedže som dostal to, čo som čakal, nemožem byt nespokojný. ()

MajklCZsk 

všechny recenze uživatele

Nové provedení Lucky Luka, kterého si natolik pamatuji z dětství se povedlo. Ano, uznávám. Toto přepracování mohlo být lepší, ale jedná se stále o věc, která mě pobavila. Rád si zavzpomínal na dobu, kdy ten kovboj se svým bílým kloboukem, doháněl přes daleké prérie bratry Daltonovy. Starý seriál byla garance kvality a ačkoliv nový Luke pokulhává, tak je stále schopný si u mne vystřílet aspoň ty tři hvězdy. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Patrím k fanúšikom Šťastného Luka, naše prvé stretnutie sa konalo v miestnom kine v roku 1973, a od tej doby nepoznám kovboja rýchlejšieho než vlastný tieň. Od tej doby sa príbehy trochu zmodernizovali, stála však majú svoj šarm a pôvab. Prispievajú k tomu rôzna odkazy, ktoré sú v posledných rokoch veľmi populárne ( Clint Eastwood, Most cez rieku Kwai ). ()

Galerie (44)

Zajímavosti (1)

  • 3 šváby, ktoré sa objavia na púšti, sú totožné so švábmi, ktoré sú hlavnými postavami seriálu Oggy a šváby (od r. 1998). (metal.storm)

Reklama

Reklama