Lucky Luke na Divokém západě

Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke

Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min

Lucky Luke je rychlejší než stín. Dalton - jméno jenž je synonymum loupení…. Jednoduchej humor, jednoduchá animace, auta jezdí po zdech domů či požárním schodišti. V tomto světě drobných fórků a hlášek pro malé diváky není nic zakázáno a je li vám alespoň 7 let budete nadmíru spokojeni. Jak pravil můj syn: ,, Je to pěkná a vtipná pohádka, tu budu chtít vidět znovu“! Tak kolik mám dát? Mám své děti rád!(12.3.2009)

Klasicky pekná 2D animácia, zaujímavé nápady a humor, ktorý vás síce nenatriasa, ale je tak typický pre francúzskeho Lucky Lukeho. Škoda, že príbeh je až na druhom mieste a niektoré nápady až privelmi tlačia na pílu (napr. konfrontácia prítomnosti s budúcnosťou). Ale kedže som dostal to, čo som čakal, nemožem byt nespokojný.(6.1.2017)

Moc pěkný animák se spoustou povedených fórků, bezva nápadů a vtipných narážek. Animace je výborná, stejně jako "kamera" :D Co zde působí jednoznačně slabším dojmem je příběh, ale není to zas tak strašné díky vysoké kadenci gagů, zajímavých a vtipných spojení s např. jinými filmy či občasně uzemňujících hlášek. I jako dospělí jsem se báječně bavil ... Myslete pozitííííívně :)80%(5.6.2009)

Nové provedení Lucky Luka, kterého si natolik pamatuji z dětství se povedlo. Ano, uznávám. Toto přepracování mohlo být lepší, ale jedná se stále o věc, která mě pobavila. Rád si zavzpomínal na dobu, kdy ten kovboj se svým bílým kloboukem, doháněl přes daleké prérie bratry Daltonovy. Starý seriál byla garance kvality a ačkoliv nový Luke pokulhává, tak je stále schopný si u mne vystřílet aspoň ty tři hvězdy.(29.10.2015)

Klidně to dětem pustte. I když neviděly původní kousky ze 70.let, režírované samotným Goscinnym, pobaví se. Lucky Luke v dabingu Lukáše Vaculíka je pořád velký kladas, není už tak zábavný, ale zase je moderněji animovaný. Jenom škoda, že si Luke nepřipaluje jednu cigaretu ze druhou, už ho, chudáka, semlelo nařízení Eu.(9.8.2010)

• - 3 šváby, ktoré sa objavia na púšti, sú totožné so švábmi, ktoré sú hlavnými postavami seriálu Oggy a šváby (od r. 1998). (metal.storm)