Lucky Luke na Divokém západě

• Francie

Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke

Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min (Alternativní: 83 min)

Lucky Luke je rychlejší než stín. Dalton - jméno jenž je synonymum loupení…. Jednoduchej humor, jednoduchá animace, auta jezdí po zdech domů či požárním schodišti. V tomto světě drobných fórků a hlášek pro malé diváky není nic zakázáno a je li vám alespoň 7 let budete nadmíru spokojeni. Jak pravil můj syn: ,, Je to pěkná a vtipná pohádka, tu budu chtít vidět znovu“! Tak kolik mám dát? Mám své děti rád!(12.3.2009)

Moc pěkný animák se spoustou povedených fórků, bezva nápadů a vtipných narážek. Animace je výborná, stejně jako "kamera" :D Co zde působí jednoznačně slabším dojmem je příběh, ale není to zas tak strašné díky vysoké kadenci gagů, zajímavých a vtipných spojení s např. jinými filmy či občasně uzemňujících hlášek. I jako dospělí jsem se báječně bavil ... Myslete pozitííííívně :)80%(5.6.2009)

Klidně to dětem pustte. I když neviděly původní kousky ze 70.let, režírované samotným Goscinnym, pobaví se. Lucky Luke v dabingu Lukáše Vaculíka je pořád velký kladas, není už tak zábavný, ale zase je moderněji animovaný. Jenom škoda, že si Luke nepřipaluje jednu cigaretu ze druhou, už ho, chudáka, semlelo nařízení Eu.(9.8.2010)

Klasicky pekná 2D animácia, zaujímavé nápady a humor, ktorý vás síce nenatriasa, ale je tak typický pre francúzskeho Lucky Lukeho. Škoda, že príbeh je až na druhom mieste a niektoré nápady až privelmi tlačia na pílu (napr. konfrontácia prítomnosti s budúcnosťou). Ale kedže som dostal to, čo som čakal, nemožem byt nespokojný.(6.1.2017)

Dobře, budu myslet pozitíívně. Film je vcelku vtipný, nenudí. Trochu jsem se divil, že se jedná o francouzský snímek, připadal mi jak typické dílo od Disnyho, Daltoni silně připomínali kačerovské Rafany. Teda jako chováním a inteligencí, né vzhledem, tam se jednalo spíš o protiklady. Což je asi tak všechno, co jsem schopen s pozitííívním myšlením napsat, jo kdybych mohl dumat negativně, tak bych vyplodil komentář minimálně na dvě stránky. Krásný příklad, jak pozitivní myšlení zabíjí kreativnost!(30.11.2015)

• - 3 šváby, ktoré sa objavia na púšti, sú totožné so švábmi, ktoré sú hlavnými postavami seriálu Oggy a šváby (od r. 1998). (metal.storm)