poster

Ukradená nevinnost (TV film)

 • Česko

  Ztracená dcera

 • USA

  My Baby Is Missing

 • USA

  Stolen Innocence

 • Slovensko

  Vráťte mi dieťa!

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 90 min

Režie:

Neill Fearnley

Scénář:

Don Nelson

Kamera:

Larry Lynn

Střih:

Jana Fritsch

Scénografie:

Paul Joyal

Kostýmy:

Tina Fiorda
(další profese)
 • sona123
  **

  Laciná béčkovost kouká už z prvních záběrů. Od první - a možná fakt minuty - je jasné, o co půjde a jak to skončí. Ale stejně to pro mě byl příjemný oddych s pěknými herci a oku ladícími interiéry a exteriéry a neměla jsem větší problém se dodívat. Trochu se stydím, asi bych měla mít vytříbenější vkus, ale mě tyhle "kraviny" někdy docela baví. Ale ten český název, ten jsem fakt nepobrala.(11.1.2011)

 • kocik1
  odpad!

  Au, au, au, tak tohle vážně bolelo. Hlavní hrdinové (údajně inteligentní rodiče) se chovají jako dementi, policajti se chovají jako dementi a zločinci, tak to je snad ještě nižší vývojové stádium. Jak už tu kdosi zmínil, spíše než napětí jsem měla místy náběh k smíchu, takže si myslím, že si tvůrci jenom popletli žánr. Tohle tedy thriller nebyl ani náhodou.(14.2.2016)

 • Handle
  **

  Podle popisu jsem si říkal, že by to nemuselo být tak špatné, no a vlastně ani nebylo, natož, že to byl televizní film. Na druhou stranu, není to vůbec nic nového, podobných filmů už jsem viděl celkem dost. Každopádně ve filmu mě prostě vadilo spoustu věcí jako např. břicho těhotné bylo naprosto trapně udělané, herci nic moc a film působil občas směšně, aniž by měl (i když za to mohl asi spíše dubing). Ale u filmu jsem se jinak vážně nenudil, proto myslím že 2* jsou tak akorát..(17.2.2010)

 • Pitryx
  odpad!

  Fuj a hanba emancipaci a její propagaci zvláště. Zase další babice, která si myslí, že by bez ní přestal fungovat Vesmír. Jako těhotná má čumět doma a opatrovat se a ne furt jen práce a práce. Když tyhle filmy vidím, hned od začátku přeji babici všechno nejhorší, ale většinou film nedokoukám do konce. Tady to bylo o to horší, že je divák nucen poslouchat přiblblé hemzy té ženské. Toto veledílo jsem tedy viděl celé, ale jen jedním okem. Podruhé ani náhodou.201401060000/0000(1.2.2014)

 • Pilda17
  **

  Občas nudné, laciné, ale přesto snesitelné. Nečekat nic od takových filmů je vždy aspoň trochu potěšení. První polovina silnější, druhá o něco slabší, když začíná být vše jasné, tak už je vše naprosto zbytečné. Herci se zvládnout dali, ale že bych je musel vychvalovat, to ne. Lehký podprůměr a podruhé už radši ne .. 4/10 = 41%(15.12.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace