poster

Hrátky s nebezpečím (TV film)

 • Kanada

  Flirting with Danger

 • Slovensko

  Flirtovanie s nebezpečenstvom

Drama / Mysteriózní / Thriller

Kanada, 2006, 86 min

Režie:

Richard Roy

Scénář:

Joyce Heft Brotman

Kamera:

Pierre Jodoin

Hudba:

James Gelfand

Producenti:

Jean Bureau

Střih:

Yves Langlois

Scénografie:

André Chamberland
(další profese)
 • Bobik9
  ***

  Jasně, je to prvoplánové a nijak extrémně vás to ničím nešokuje. Ale 35% je naprostý nesmysl. Určitě je to béčko, které se dá v pohodě dokoukat do konce a nijak moc se nudit nebudete. James Thomas je docela sympaťák, Charisma Carpenter je sice naprosto hrozná herečka, ale vlastně tady to ničemu nevadilo. Richard Roy tyhle B-krimošky docela umí. Na dlouhou nudu docela dobré řešení.(25.2.2018)

 • type_B
  odpad!

  Tak jsem teda viděl i tenhle skvost. Celou dobu jsem předpokládal, že je to nějaký italský film řízlý poetikou Rosamundy Pilcher. Je evidentní, že tvůrci nikdy neslyšeli Škvoreckého pravidlo, které zakazuje míchat detektivku a jiné žánry. Obzvláště ne romantické a milostné! Výsledkem je pak absolutně nudný a utahaný film s celkem dobře očekávatelným závěrem. Psal jsem u toho projekt do školy a i tak mě to vyloženě štvalo. Fuj kanadským trillerům podobné provenience!(30.4.2009)

 • Pitryx
  odpad!

  Slabý čajíček podobně laděných snímků. Táhne se to, jako nechci říct co, a snad jen pár hezkých ženských to zachraňuje. Ta se však stydí cokoli ukázat a tak z toho nevznikl ani eroticky laděný snímek. Bohužel příběh je tak slabý, že nestojí za pozornost. Já vydržel padesát minut. 201311095000/0000/0000(29.1.2014)

 • UncleG
  odpad!

  Ó Kanado zaslíbená! Mlékem a strdím oplévajcí. Země, kde všichni jezděj ve sportovních kabrioletech, všechny ženy jsou modelky a bydlí se v obřích, moderně zařízených sídlech. Jo a taky se tam točej naprosto blbý televizní demence bez špetky napětí. "Hrátky s nebezpečím" působí na první pohled jako lacinej erotickej blábol na pozdní promítací časy - tentokrát ovšem ve variantě ultrasoft porno, kde sex spočívá v hlazení po zádech a vcelku vohyzdná famme fatale si při častých muchlovačkách ani nesundá šprndu. A já se tedy ptám "na co se v tomhle filmu máme dívat, když nám nechtěj ukázat ani full frontal nudity!?" Kvůli příběhu nebo hereckým "olympijským výkonům" totiž nemá cenu zvednout oči od novin. Závěr dvěma slovama: Javorovej Blivajz! (a ne že by to ty případný vystrčený ponoukadla nějak zachránily!)(28.8.2010)

 • Pepinec
  **

  Chtěl bych mít Charisma jako květinka Carpenterová. Rohlíkem se obyčejně opít nenechám, ale svůdným dekoltem vždycky aneb po týdnu bez sexu jasné dvě hvězdy, jinak těžko říct...(2.11.2013)