poster

Oběť zla

 • USA

  Timber Falls

 • Slovensko

  Obeť zla

Horor / Thriller

USA, 2007, 100 min

Režie:

Tony Giglio

Scénář:

Dan Kay

Kamera:

Toby Moore

Střih:

Peter Mergus

Scénografie:

John Welbanks

Kostýmy:

Bobbie Read
(další profese)
 • Crocuta
  **

  Takových historek z buranova jsme už viděli! "Oběť zla" pobaví několika docela efektně pojatými vraždami a úrazy, ale jediné novum které přináší, je pohled na to, kam až může vést laxní přístup k plnění manželských povinností. (Jak ve filmu říká Clyde: "Dokud je to hřích, je to dobrý, ale s vlastní ženou už to není ono, co?"). Tak až půjdete do hor na výlet, nevyhazujte zbytečně střelivo a dávejte pozor kam šlapete, ať nedopadnete jako Michael. Já si jdu uvařit čaj z pupalky. Zajímavý komentář: Zdenny, hlavně jeho názor na horaly :-D.(16.6.2009)

 • hippyman
  ***

  klasické běhání po lese, páreček fanatických záporňáků, no nic nového pod sluncem... trochu mi při filmu naskakovalo téma mučedníků, tedy samozřejmě jen částečně tematicky... nicméně ono to mělo docela slušnou atmosféru. ale proč, proč to muselo skončit takhle?! za to fakt úplně zbytečně hvězda dolů... 60%(13.10.2009)

 • Smok
  ***

  Veľkú zásluhu na dopozeraní tohto filmu malo obtiahnuté tielko Brianny Brown(ovej). Dve za film, jedna za tielko.(19.7.2009)

 • kagemush
  ****

  Poučení:- jste li požádáni nějakou paní s nejedním křížkem na krku ,aby jste ji někde splašili robátko,vyhovte!! Halejujá.(10.8.2010)

 • Pedestrian
  **

  Tenhle film je potřeba vidět hlavně proto, aby si člověk uvědomil, jak moc důležitý byl a je původní Texaský masakr a jak moc povedený a nedoceněný je Nispelův remake.(7.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace