poster

Džentlmenský duel (neoficiální název)

 • USA

  A Gentlemen's Duel

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2006, 8 min

Hrají:

Tom Kenny
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Strčte si lívaneček tam, kam slunce nesvítí." Utká-li se o srdce krásné lady sir Dingleberry s markýzem de Malstrumpetem, tak je jasné, že vzduchem budou létat pěsti, pudlové i vznešené bonmoty. Mne tedy duel těchto dvou gentlemanů potěšil, ale ještě daleko lepší byl výkon komorníka, který důstojně vykryl, co vykrýt měl a pak naprosto nedůstojně ...(25.12.2015)

 • ABLABLABLA
  ****

  Povedený vtipný krátký animák. Nejvíce jsem se smála, jak sluha zazvonil k čaji a oni ustali a dali si v klidu odpolední čaj a pak zase pokračovali:D No a samozřejmě konec aka nejlíp na tom byl sluha neměl chybu. Možno k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=FXET1kvEOAY(1.6.2013)

 • easaque
  **

  2* Další z nekonečné řady vtipných animovaných kraťasů. Kdyby neměl na serveru VideaCesky.cz takovou vysokou známku, tak bych si ho ani nepustil. Ale co, sice mi úsměv na tváři nevykouzlil, ale puberťáci a dětinové si užijí ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](16.1.2020)

 • SarumanKo
  ****

  Vtipný steampunkový kraťas o súperení o priazeň dámy na pozadí britsko-francúzskej nevraživosti. Je to nápadité, má to výborný hudobný podklad a veľmi pekne štylizovanú animáciu prostredia, akcie i postáv (predovšetkým slečna má svoje "prednosti"). Škoda skrz-naskrz predvídateľnej pointy. (7/10)(24.9.2011)

 • Segrestor
  *****

  Takhle nějak si představuji animáky budoucnosti. Budou-li o tom, jak si lidé z budoucnosti představují naší historii, a třebas právě nějaký džentlmenský duel, můžou vypadat přesně takhle. Steampunkový kabátek na zámku Ferrières. No, krása. K vidění například zde.(21.9.2012)