poster

No Man's Land: The Rise of Reeker

 • anglický

  Reeker 2

Horor

USA, 2008, 88 min

 • petero
  **

  Toto pokračovanie uspokojí len málokoho. Jednotka bola príjemným prekvapením ktorá fungovala vďaka tomu že sme nevedeli o čo šlo a tým pádom to bolo aj napínavé a pointa filmu len prispela k spokojnosti i keď originálna nebola ale to od neznámeho béčka ani nikto nečaká. Na dvojke je zaujímavý hlavne začiatok – vznik Reekera, nasledujúci príbeh odohrávajúci sa po rokoch kráča v šľapajách príbehu jednotky čo je problém pretože kto ju videl (ale zrejme aj ten čo ju nevidel) tentoraz vytuší koniec (s rovnakou pointou). Pozerateľné ale neprekvapí.(30.11.2008)

 • Bloody13
  **

  Tohle se tentokrát nepovedlo. Jednička mě mile překvapila, dvojka se však kvalitou propadla o dvě třídy níž. The Rise of Reeker jen sprostě opakuje to nejzajímavější z předchozího dění. To znamená, že všichni, co viděli první díl a bavil je, tady se musí zákonitě nudit. Samotný Reeker se tu objevuje snad ještě řídčeji, než minule, a svých deset minut slávy si odbude hnedka na začátku. A jeho práce je už taky nezáživná. A když vezmu v potaz, že tu nejsou vidět ani bradavky... zkrátka průser.(24.5.2012)

 • Hunter2222
  ***

  Dvojka je o niečo slabšia ako jednotka, ale nie je to zase taká tragédia. Najhoršie na tom je, že pointu už vieme, takže na konci nás nič nečká. Ten koniec, ale podľa mňa vykompenzoval začiatok, ktorý bol pre mňa fakt geniálny. Potom film celkom ušiel, trocha nudy, potom akcia, špičkové gore efekty, krv, behajúce nohy atd. Trochu ma sklamal samotný Reeker, okolo ktorého sa prostredie vlnilo, takže to dosť skazilo konečný zážitok. Ale aj tak... 60%.(25.7.2010)

 • J*A*S*M
  **

  Ten, kdo viděl první díl, se bude u dvojky nudit. Ten, kdo ho neviděl, nebude zpočátku vůbec chápat, co se to tam děje. Film pracuje s divákem, který je obeznámen s pointou prvního snímku, ale nabízí mu vlastně totéž co v předcházející části, jenom trochu pozměněně. A na závěr opět proběhne monumentální odkrytí té samé pointy jako minule, o které už ale divák ví od začátku. Tak trochu nechápu smysl tohoto pokračování. Název (No Man's Land: The Rise of Reeker) dává tušit, že se dočkáme odhalení vzniku Reekera - tak se také stane, ale tahle část děje je odbyta hned v úvodních deseti minutách, zbytek je už právě jenom kopií původního filmu. Poslední scéna (docela povedená, beru ji jako hlavní - jedinou novou - pointu) dává tušit další pokračování. No snad se příště dočkáme zásadnějších změn. 50%(21.8.2008)

 • kingik
  ****

  Duch sériového vraha, který byl za své ohavné zločiny popraven se po letech vrací ze záhrobí v podobě přízraku s plamenometem. Pracuje pro Smrt a má za úkol zlikvidovat lidi, kteří měli zemřít a nezemřeli. Zapadlý motorest s vnadnou blondýnkou (Mircea Monroe), lupičem (Stephen Martines), doktorkou (Valerie Cruz), zástupcem šerifa (Michael Muhney) a starým šerifem (Robert Pine), který vraha před lety dopadl, je ideálním místem k uskutečnění jeho krvavých záměrů anebo to všechno bude nakonec jinak v rámci správné hororové pointy? Jedničku jsem neviděl, ale pokud pokračování příliš neomílalo jeho předchůdce, pak se jedná o poměrně zajímavý horor plný originálních scén, hustého gore a dobrých herců. Jen ten zabiják mohl být charismatičtější.(13.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace