Neviem prečo...ale mne sa to páčilo...pretože poznám nemecký humor a viem že Oliver Pocher je skvelý komediant...a preto sa nehanbím dať 3...aj keď český dabing stál za 2 veci...(20.2.2009)

Až sa popri všetkých tých odpadoch hanbím dať svoje tri hviezdičky. Ale mňa to rozosmialo, možno preto, že keď som pred pár rokmi bola závislá na Vive, tak Oliver bol môj obľúbenec, možno mi sadlo, že sa táto komédia netvárila inteligentne, ale zároveň neklesla k fekálnemu a inéme typu nechutného humoru, ako v prípade Disaster movie a podobne. Jednoducho, mám rada nemecký humor.(29.7.2009)

• Falko

Priznam sa, ze som od tejto komedie ani nic neocakaval, len som bol zvedavy, ci ma dokaze Oliver Pocher po roznych trapnych ale i humornych skecoch v nemeckych televiziach v tejto komedii rozosmiat. No a nedokazal. Asi 2 krat som sa zasmial, inac som sa skor nudil a tesil sa na koniec filmu. Mozno sa na tom zasmiali nemecki pubertaci v kinach, (o slovenskych pochybujem). Tento film patri zial medzi dalsi nemecke somariny v zanri komedia... 03.09.2008 _____ Oliver Pocher - (Simon Peters) +++ Oliver Fleischer - (Flik) +++ Tanja Wenzel - (Paula) +++ Hudba: Cecil Remmler, Stephan Remmler +++(3.9.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,216,693(6.6.2010)

• Pepinec

(pokračování z Děsivé hrůzy) …i takové, které zároveň hodnotí práci režiséra. (Filmfest Hurghada 2012, 63/67)(29.12.2012)