MONSTER WARRIORS je kanadský seriál původně vysílaný kanálem YTV v Kanadě, u nás se objevil ve vysílacím programu stanice Jetix.
Čtyři talentovaní teenageři (Luke, Antonio, Tabby a Vanka) společně chrání Capital City před útoky ďábelských monster, za jejichž vznikem stojí pomstychtivý neúspěšný režisér Klaus von Steinhauer, kterému se podařilo jeho filmové obludy oživit. (Lukaaasek)

SeBig odpad!

taky dobrá hovadina co dávali chvíly na jetix stačilo mi pár dílu a mě je jasný co si tahle slátanina s děsnými herci, velmi špatnými efekty a jen jednou pěknou herečkou zaslouží... ()

moviefan4 odpad!

No tak toto bolo velmi zlé. Videl som prvé 3 diely a každý ma nudil viac a viac. V tomto serialy bol asi najhorší scénar aky som kedy počul a už som mal nato nervy. Proste zlé a zlé. Už nikdy viacej ani keby čo. ()

Holusacek

Jako malý jsem to doslova,,žral´´,ale když se nad tím vlastně ted zamyslím...nevidím v tom nic excelentního a navíc bylo vždy jasné že ty monstra porazí.Jednu hvězdičku za doby kdy mě to bavilo a také za to že jsem se hodně kdysi těšil jaký bude další díl.Tenkrát bych to viděl na 81% -4 hvězdičky,dnes na 16%-jedna hvězda. ()