Reklama

Reklama

Středoškolský učitel chemie, kterému byla diagnostikována rakovina plic v konečném stádiu, se rozhodne vařit a prodávat amfetaminy, aby zaopatřil rodinu. (Netflix)

Recenze (17)

Tumbik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jen málokterý seriál má tak dobrou první epizodu, neskutečnej rozjezd. Na začátku dílu jste učitel chemie na jedné střední škole, přivyděláváte si na benzínce a na konci vaříte nejlepší metanfetamin široko daleko, společně s vaším bývalým studentem - flákačem, kterého jste nechali propadnout.... Výborné herecké obsazení, luxusní scénář.Po první epizodě u mě zatím panuje neskutečný nadšení! DOPORUČUJU!!! ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak zatiaľ nie je príliš čo hodnotiť, tvorcovia nám už ale v prvých desiatkách minút dali pocítiť, kde bude, ako hovoria slovenskí športoví komentátori, ich sila. Proste že sa s ničím nebudú nikdy srať. Keďže sa k seriálu dostávam až po dlhom čase od uvedenia a sprevádza ho taká povesť aká ho sprevádza, tak sa asi vážne niet čo obávať nejakých neskorších sklamaní z potenciálu, ktorý nám ukázal prvý diel. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Pilot se vydařil. Mělo to šmrnc. Prorokuji že se budeme se seriálem vídat dlouho. Moje puritánská duše málem nepřekousla úchylnou manželku hlavního hrdiny, ale snad si na ni časem zvyknu. Doufám, že si zvyknu i na business partnera hlavního hrdiny - smažku. Jinak se jedná o příjemnou popularizaci chemie. Každý lepší učitel chemie, si doma může z dlouhé chvíle vyrábět dokonalý pervitin a obohacovat si svůj jinak nezajímavý plat. Děj je zasazen do zajímavého prostředí, které jsem zatím nedovedl rozšifrovat. Vypadá to moc cool. Uvidíme, kam se bude 5. sérií seriál posouvat. Už po pilotovi to vypadalo tak, že to má pán za pár let spočítané. ()

Tobias18 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bylo to tak zvláštně...dobré. Čekal jsem sice trochu něco jiného, ale kdo by neměl rád překvapení, že? Já čekal, že to celé bude trochu vážnější, a že bude trvat alespoň tři díly, než se z Walta stane drogový dealer. Ale pilot přišel s něčím úplně jiným-s neuvěřitelně rychlým tempem, které si podle mě nemůže udržet. A také jsem se domníval, že úvodní scéna bude až závěr série, a on to byl závěr epizody. No nic, zatím opatrná spokojenost. 75%. ()

Maza2222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprosto famózní rozjezd do tohoto seriálu. Nic bych tomu nevytkl- herecké výkony, scénář, dialogy - skvělé. Trošku mi vadila Skyler, ale taky ujde. Velmi dobré scény - Za nejlepší považuji asi to, jak SPOILER Walter usmrtí ty distributory v jeho voze. Délka (která je větší, než každý díl seriálu) je v pohodě. Jestli takhle bude seriál pokračovat, rozhodně se dostane do mé TOP 3 ()

Galerie (28)

Zajímavosti (2)

  • Na stěně Waltova domu visí pamětní deska, na které je napsáno, že v roce 1985 provedl výzkum v oblasti protonové radiografie, za který někdo získal Nobelovu cenu. Vítězi Nobelovy ceny za chemii v roce 1985 se stali Jerome Karle a Herbert A. Hauptman za úspěchy v rozvoji přímých metod určování krystalových struktur. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama