Kočka v pytli... (S01E02) (epizoda)

Cat's in the Bag...

Scénografie:

Robb Wilson King

Kostýmy:

Kathleen Detoro

Ještě lepší než Pilot. Walter se stále ještě vyrovnává s tím, že prostě nedokáže jen tak zabít člověka, což je podle mě zcela pochopitelné - bod pro scénáristy navíc, výborně na mě působí i to staré dobré škádlení učitel - žák. Ta scéna, jak se propadla podlaha s tím rozpuštěným tělem, byla naprosto dokonalá... Zkrátka... stejně jako v prvním dílu neskutečné herecké výkony, zápletka a prostě všecko... zatím mě to neskutečně baví, rozhodně doporučuji!(29.11.2016)

9/10(24.7.2018)

Áno, väčšina divákov sa pri druhom diely pristihne pritom, že nedávali kedysi dávno či nedávno pozor na hodinách chémie a návody v Pulp fiction na zbavenie sa mŕtvoly nie sú práve najpraktickejšie, veď človek nikdy nevie, čo ho čaká...čierny humor funguje stopercentne, len mi trochu všetci zúčastnení prišli tak trochu (mo)mentálne mimo logického myslenia. Ale to už pri podobných situáciách tak býva...(14.2.2018)

Spoilery! O něco slabší než první díl. Mírně mi v seriálů překáží, že je tu a tam děj vystavěn na přeskáčku. Myslím si, že je to naprosto zbytečné. Až při ultrazvuku jsem si povšiml, že je drubnutá manželka hlavního kníráče nejenom drbnutá, ale dokonce i těhotná. Jináč se celý díl táhne v rytmu toho, že se dva amatéři pokoušejí nějakým způsobem zbavit dvou těl. Postupem času to jaksi ztrácí grády. Diváka však vytrhne v úžas naprosto luxusní závěr, který divákům ukáže, že dávat pozor v hodinách chemie, může být tu a tam dost přínosné. Třeba když vyrobíte z živého člověka mrtvého a rádi byste mrtvolku učinili neviditelnou. Oceňuji, že jsem si do života odnesl cennou radu. Škoda, že střední část nebyla o něco poutavější. Lepší tři kousky.(4.11.2016)

Lekce na téma: Vlastnosti kyseliny fluorovodíkové.(14.8.2016)