Reklama

Reklama

Perníkový táta - Série 1 (2008) (série)


... a pytel je v řece (S01E03)

(epizoda)
  • USA ...And the Bag's in the River

VOD (1)

Walt dává do pořádku binec po prvním drogovém kšeftu. Skyler se nebezpečně blíží pravdě o manželově dvojím životě. (Netflix)

Recenze (18)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Táto časť by sa kľudne mohla volať Štokholmský syndróm, ale tvorcovia sú menej spoileroidní ako ja. V postate seriál pokračuje v nastavenom trende a najväčší problém, nastolený na začiatku, je konečne, aspoň z môjho pohľadu, vyriešený a môžeme sa tešiť na ďalšie dejové línie. Z tohto hľadiska ma do budúcnosti bude zaujímať, ako dlho sa budú riešiť jednotlivé čiastkové zápletky. ()

Ruut 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opravdu nebudeš naštvaný za to, že jsem se tě pokusil otrávit, zakopat do hrobu a když jsi ožil, tak tě týden držel zavřeného ve sklepě ? Fakt neee? Tak to je supeeeer ... ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Dnes jsem měl takové štěstíčko na film, že jsem měl možnost vidět více nemocných lidí než zdravých. S hlavním hrdinou to vypadá dost vážně. Dost dobře si nedovedu představit, že se mu podaří ukašlat 5 sérií. Celá epizoda se stále točí kolem toho, že náš hlavní hrdina stále nebyl schopen otrávit toho retarda ve sklepení a hledá složitější způsob. Nakonec konečně po prudce inteligentní úvaze nad střepy talíře k toužebnému očekávánání přeci jen dojde. Chápu, že tvůrci potřebují hlavnímu hrdinovi budovat nějakou divácky přijatelnou image, a tak k usmrcení zločince potřebuje co nejpádnější důvod. Celkem obstojný díl. Jen se mi celkem nepříjemně koukalo, kterak se smažka oddával sexuálním hrátkám s tím nejodpornějším kusem těla obdařeným cicinou, ve které bydlí snad všechny pohlavní nemoci světa a snad i ty dosud neobjevené. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zaměřeno na postavy. Ač je seriál pomalejší, právě o vývoji jednotlivých postav to celé je. Chlapík ve sklepě se hodlá Walta a Jesseho rozhodit a poštvat proti sobě, celý barák smrdí jak zapařené nohy i chemická čistírna v jednom a polovina „práce“ stále není dokončená. Sbližování s přeživším dealerem fajn, skládání rozbitého talíře ještě víc. Navíc je tu strejdovská chvilka Hanka s Waltem Jr. u feťáckého doupěte. Dean Norris hraje navenek legračního ukecaného agenta DEA výtečně. Vince Gilligan dokazuje, že mu postavy jdou a že má cit pro rozmanité nápady. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (5)

  • Během natáčení bylo představení prostitutky Wendy krátce přerušeno, když si neherec spletl herečku Julii Minesci se skutečnou prostitutkou. (KGBelik)
  • Díl obsahuje mírně odlišnou sekvenci titulků s rozpojenými Br a Ba, nikoliv se spojenými. (KGBelik)
  • Krazy-8 (Max Arciniega) má na sobě žlutou barvu, která značí ambivalentní morálku a používá se v celé dosavadní sérii, když se hlavní postavy chovají morálně ambivalentně. (KGBelik)

Reklama

Reklama