Reklama

Reklama

Okolnosti Walta donutí přiznat pravdu o své nemoci. Musí vyřešit, jak zaplatit nákladnou léčbu rakoviny. (Netflix)

Recenze (13)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I v této, ačkoliv pomalejší epizodě, ukazuje Vince Gilligan unikátnost svého špičkového scenáristického umu. Dokáže napsat velmi dramatickou epizodu, v níž protagonisté diskutují pouze o rakovině a jejím vlivu na rodinu a okolí. Nejlepší epizoda co se propracovanosti dialogů týče. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Jak již samotný název napovídá, tak v tomto díle opravdu konečně dojde na vyzrazení rakovinového tajemství. Osobně jsem to očekával až v pozdější fázi seriálu, ale budiž. Do pohybu se tak dá značné množství možných scénářů. Působivá byla závěrečná scénka, kdy hlavnímu hrdinovi z nesmírně příjemného a sympatického pána ruply nervy. Celkově spíše nudnější díl. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Niekto to bude vnímať ako zastavenie na mieste oproti dejom nabúchaným trom prvým dielom, ale práve táto civilnosť a absencia cool čiernohumorných scénok (nič proti nim) ukazujú, že Breaking bad je výborne premyslený na všetkých svojich úrovniach. Mňa tak Muž s rakovinou po relatívnej uzavretosti akéhosi naratívneho celku, skladajúceho sa práve z prvých troch dielov, potešil. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama