Prázdné ruce (S01E06) (epizoda)

Crazy Handful of Nothin'

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2008, 48 min

Holá hlava, Tuco a ortuť tomu dodali tie pravé gule, ktoré možno postrádali odporcovia predchádzajúcich dvoch epizód.(15.2.2018)

Pokud vše, co předcházelo této epizodě, byla jenom taková předehra na zahřátí (ikdyž místama ne úplně záživná), pak to beru. Jestli bude další vývoj pokračovat v tomto stylu, tak nebudu proti. S trochou nadsázky bych řekl, že z crazy blbosti se stává zajímavá záležitost.(2.2.2017)

"This is not meth." ... Aneb epizoda pojednávající o zrodu jednoho z nejikoničtějších seriálových antihrdinů: Heisenberga... welcome here, bitch!(5.12.2016)

Spoilery! Po delší době opět díl, který byl pořádně cool. Celý je o perných perníkových začátcích a snaze přetransformovat maloobchod ve velkoobchod. K tomu bylo třeba přesvědčit lehce nevrlého distributora. Vzhledem k tomu, že se pomalu ale jistě vkrádá do našich životů zima, tak se hlavní hrdina nedobrovolně uchýlil k letnímu sestřihu, který mu dost sekne, neboť nyní vypadá jako tvrďák. Závěrečná exploze neměla chybičku. Jsem zvědav na finále série. Zatím se jedná o celkem cool seriál.(7.11.2016)

Lekce na téma: Kinetika chemické reakce(16.8.2016)

• - Během boje s Tucem se Aaron Paul praštil do hlavy a upadl krátce do bezvědomí. [Zdroj: axn.sk] (peta.m.marek)