Perníkový táta - Série 3 (série)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 10 h 11 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Dave Porter

Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Krysten Ritter, Christopher Cousins, Carmen Serano, Charles Baker, Rodney Rush, Larry Hankin, David Costabile, Giancarlo Esposito, Jeremiah Bitsui, John de Lancie, Jere Burns, Luis Moncada, Daniel Moncada, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Tess Harper, Mark Margolis, Steven Michael Quezada, Michael Bofshever, Danny Trejo, Stoney Westmoreland, Caleb Landry Jones, Keith Jardine, Michael Shamus Wiles, Jolene Purdy, Julia Minesci, Angelo Martinez, Marius Stan, Matt Jones, Emily Rios, Tina Parker, Ian Posada, Kaija Bales, Tom Kiesche, Julie Dretzin, Javier Grajeda, Mike Seal, Ashley Kajiki, Mary Sue Evans, Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Dan Desmond, James Ning, Jonathan Ragsdale, Catherine Haun, Virginia Montero, Nate Mooney, Louis Herthum, Michael Bryan French, Mark Harelik, Carole Gutierrez, Eddie J. Fernandez, Lora Martinez-Cunningham, Cynthia Ruffin, Robin Dearden, Michael Showers, Ben Bray, Steve Corona, Fernando Escandon, Mark Hanson, Jesus Mayorga, Toby Holguin, Mark Sivertsen, Chris Ranney, Eddie Perez, Frank Bond, Kathy Rose Center, Steve Cormier, James Espinoza, Mario Moreno, Maria Bethke, Ashleigh Banfield, Ken Thomas, Karen M. Hudson, Andrea Good, Rodger Larance, Angela Blake, Erik Beacham, Taylor Dearden

Komentáře uživatelů k sérii (19)

Perníkový táta nepolevuje a série rozehrává nové karty, nové linky, které na kvalitě neubírají. První čtyři epizody jsou pozvolnější, než bych čekal po vygradovaném závěru druhé série. Kolotoč kolem Hanka, zacelování rodinných vztahů s nastartováním "rodinného" podnikání a intrik kolem spolupráce s panem "gentlemanem" posouvají neustále Perníkového tátu k nejpropracovanějším seriálům. Moc se nepovedla epizoda Fly, která mi přišla úplně mimo a možná těch pár epizod není tak vypjatých, aby se tato série vyrovnala druhé. Nicméně nakopla čtvrtou sérii nevídaným stylem......8/10(22.3.2017)

Opäť platí, že väčšina epizód sa síce nedostala u mňa na plný počet, ale asi práve vďaka prísnemu, až chirurgicky presnému uržiavaniu vyváženého tempa a rytmu je to ako celok takmer dokonalé. Takmer preto, že vrchol sú tri epizódy niekde uprostred, potom sa zase trochu zvoľní, aby sa zase ku koncu pritvrdilo. Na humor tu už máme výhradne len Saula a funguje to perfektne. Ostatným postavám už do smiechu nemá byť prečo.(25.2.2018)

Teď už se seriál s počtem epizod naplno sžil a nenajde se jediné místečko, které by nebylo adekvátně využito. Nakoukávání a odhalování minulosti ještě víc prohlubuje příběh, který se stále krásně rozvíjí a může si dovolit na i chvíli zvolnit, a stejně zůstane poutavým, podobně jako osobnost Waltera Whitea. Více prostoru pro Saula mě potěšilo. (Netflix)(16.9.2016)

To najkrajšie na tejto sérií sa až do konca nezmenilo. A ja som si našla nové filmové lásky, bratov „Salamanca“ (odmietam to skloňovať), a.k.a. bratov „Moncada“ (taktiež). Škoda len, že títo úžasní tichí, ale smrteľní chlapci hrajú v samých seriáloch. Výber Tucových bratrancov bol natoľko dobrý, že séria sa začiatkom v mojich očiach nesmierne vytiahla. Škoda ich brzkej smrti. Ich postavy ako celok radím medzi najlepšie, aké som kedy videla.(6.9.2016)

Z Walta, který by dřív neublížil ani té mouše v epizodě Fly, se stal manipulativní badass mastermind, který má své velkolepé plány propočítané do posledního milimetru, jeho hlavní zbraní je jeho pouhá a bezmezná inteligence, a s ostatními si hraje jako na šachovnici s tichým úsměvem. Navzdory pomalejšímu tempu na počátku série je 3. řada opět naprostou dokonalostí. Navíc efektivně buduje zázemí pro další dvě řady a spíše se soustředí na vývoj postav a atmosféru. A vynikající finální epizody opět zvedly kvalitu na 300% a málokomu nezpůsobily eskalaci adrenalinu v podobě infarktu ... od této řady je seriál pouze dramatická, postupně gradující a dosti návyková záležitost. Herecky opět bezchybné. Opět pečlivě a precizně natočené. Jednoduše jedním slovem: Boží.(5.12.2016)

Pan Fring je tu klaďas, takový Walt za pár let. Možná o něco horší, než druhá série, nicméně furt maximální hodnocení.(15.2.2018)

Dusno se nám začíná prohlubovat a Walt alias Heisenberg svůj přerod charakteru už téměř dotvořil. Je zajímavé sledovat, jak se kromě Waltera postupně vybarvují i ostatní persony a jak se hlavní protagonisté čím dál hlouběji boří do labyrintu lží, nedokážu odhadovat, jak tenhle seriál může skončit, každopádně jdu ihned na 4.sérii..................moje hodnocení = 10 z 10.(4.4.2017)

Třetí série se rozdíjžděla dost pomalu, vláčně, ale o co měla pomalejší tempo na začátku, o to dramatičtější spád přišel v poslední třetině.(28.1.2019)

Tretia séria pohla seriál míľovými krokmi vopred a už je tam kde som ho chcel mať. Hurá. Ideme ďalej.(11.10.2017)

Zatím nejlepší ze všech sérií. Jde to pořád nahoru. Těším se na 4 sérii. Jediný díl, co mě fakt nebavil je 10 :-D čumět hodinu na to, jak se snaží zabít mouchu.(3.6.2018)

3. Série mě skutečně ohromila a vrátila zpět do hry... Na rozdíl od druhé se pohybuje výrazně rychlejším krokem a zvraty tu nabírají nové otáčky, které nejsou nijak nereálné, ale přesto vás zaručeně vždy, překvapí. 100%(19.1.2016)

Některé díly (moucha) jsou už přeci jen nastavovana kaše.(26.6.2017)

90%(23.6.2017)

No, velká spokojenost. Mnohem lepší než 2 a 1 série dohromady, jelikož začátek (asi první čtyři epizody) byli slabší, ale poté to šlo velmi rychle nahoru. Mělo to nejlepší epizody seriálu, zatím - rozhodně do nich patří poslední 4. A finále?Parádní, ale ten konec mi skoro nahnal slzy do očí, jelikož mě to zasáhlo. A dost. Mezi nejlepší postavy bych zařadil - Opět Saul, Walt, Hank. Ale také Jesse (Ale až od dílu 3x8) a Mike. Mezi nejhorší - Marie (je horší než Skyler)a Skyler Zatím velká spokojenost, opravdu je to lepší než 1 a 2 řada dohromady.(23.9.2016)

Prepojenosť so staršími epizódami udiví, dramatický dej pohltí, seriál jednoducho každou ďalšou časťou posúval svoju kvalitatívnu látku vyššie a vyššie. Plný počet bez mihnutia oka, ak je nejaký súčasný seriál, ktorý by som mal hocktorému svojmu známemu odporúčiť, prvou možnosťou by jednoznačne bol Breaking Bad.(25.12.2016)

Třetí série za mě naprosto vynikající, konečně pominula gravidita, přestalo se tady prudit s rakovinou a prim tak dostal zločin, což tomu dodalo ohromnej spád. Pokud bych nevěděl, že mají následovat další série, tak bych si uhryzal konečky prstů vzrušením.(15.10.2017)

Seriál je čím dál tím lepší, taktéž i scénář a navíc - herecké výkony (hlavně Walt a Saul) stále geniální!(12.12.2016)

Zatiaľ to je s každou ďalšou sériou lepšie a lepšie. Prvé časti neboli až tak zábavné no potom sa to neskutočne rozbehlo a posledné dve časti boli dokonalé.(28.8.2018)

Třetí řada konečně rozjíždí seriál v plných otáčkách. Od pomalejší první poloviny se dostáváme ke skvělým šesti dílům, které jsem opravdu sledoval se zatajeným dechem. Skvělá práce, a konečně to má i více zvratů. Heisenberg se zrodil. Teď už to bude masakr. 95%.(12.11.2018)