Reklama

Reklama

VOD (1)

Hank se snaží vzpamatovat ze setkání s Tucem a Jesse sežene partu chlápků na pouliční prodej „zboží“. (Netflix)

Recenze (11)

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodně se mi líbí, jak se už teď daří scény mezi nic netušícím Hankem a vinou zotročeným Waktem konstruovat neuvěřitelně napínavě. Odhalení bude jednou opravdu silné, to dokážu říct už teď. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebude lepší po zkušenostech s psychopatem Tucem distribuovat modrou dobrotu výhradně po své linii? Jesse osloví staré kámoše, ovšem hned to přinese potíže s párečkem feťáků. Hanka čeká zločinecké peklo na hranici s Mexikem. Ač ostrý chlap, je to dobrý nápad po přestřelce s Tucem? Kromě jiného (divák velebí postavy, dějové zvraty, černý humor) je třeba zmínit a pochválit i vizuální stránku, která i přes televizní projekt klade důraz na formu. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skyler a její sestra mě začínají čím dál tím víc vytáčet, tohle jsou jediný postavy, u kterých se nevydržím dívat na obrazovku. Jinak opět super díl, Jesse rozjíždí byznys, u kterého by neměla chybět zbraň, jsem zvědav, kam až zajdou. Zatím spokojenost. :) ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Neskutečně mě iritují ty dvě otravné kurvy, které mi maximálně znechucují celý můj zážitek. Fuj tajbl, tak neskutečně otravně napsané postavy jsem dlouho neviděl a neslyšel. To jsou sestry z opravdu krajně nekvalitního vrhu. Pokud budou dostávat stále tolik prostoru, budu donucen chodit s hodnocením níže a níže a následně reálně hrozí předčasné ukončení mé sledovatelské pouti. Zbytek točící se kolem drogového byznysu je naopak skvělý. Obzvlášť teď, když se konečně rýsuje rozjíždějící se vlastní výrobní a distribuční linka. Zajímavé je sledovat i to, že mít v USA rakovinu se finančně rozhodně nevyplatí. Celý zdravotnický systém tam mají naprosto k hovnu. Slabší 4 kusy. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (8)

  • Název odtahové společnosti (a stejné místo, kde byl RV uložen), jak je uvedeno na boku kamionu, se nazývá „Crank It Up“. Crank je další název pro pervitin. (KGBelik)

Reklama

Reklama