Černá a modrá (S02E07) (epizoda)

Negro y Azul

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 47 min

Pri rýchlosti, akou tento seriál pozerám som ani nezaregistrovala, kedy sa z učiteľa chémie, ktorý nikdy neublížil ani muške stal taký zmrd.(31.8.2016)

Komu v tomto seriáli chýbal morský ježko, korytnačka a Danny Trejo (a je to ešte všelijako vynaliezavo skombinované) tak sa konečne dočkal.(16.2.2018)

"Ballade of Heisenberg" poslouchám velmi rád. A kdo by také nechtěl vybuchující želvu, že? No, Hank již určitě ne...(5.12.2016)

• Henry007

Zvrácené a zároveň geniální. Díl tak začíná i končí. Mexická balada o Heinsenbergovi je něco, co diváka lehce vyvede z míry. Je to překvapivé a svým zvláštním způsobem vtipné. Je to pouze příprava na ikonický konec dílu. Ten je tak překvapivý a zvláštně vtipný, až z toho mrazí.(10.9.2017)

Spoilery! Stále mi jaksi uniká podstata a důležitost té debilní ochotnické herečky, kterou jsme měli tu možnost z pochopitelných důvodů vidět jen v samých píčovinách. Teď mě ti čuráci tvůrci chtějí nudit a otravovat ještě s jakousi její debilní kariérou. Scénky, které mi przní sleduji prozatím v dvojnásobné rychlosti a hodlám ještě zrychlovat. Na ostatních dějových frontách je to podstatně jiná pohádka. Velmi jsem se potěšil účastí Danny Treja a následně jsem se velmi pobavil jeho odchodem. Strašně se mi líbí přerod hlavního hrdiny. Je mi úplně jasné, k čemu nám seriál směřuje, ale stejně je to bomba. Kdyby nebylo té otravné kurvy, která má o 100 % více prostoru, než by mít měla, tak bych se tu často oháněl plným hodnocením.(7.6.2018)