Je to za námi (S02E10) (epizoda)

Over

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 47 min

Spoilery! Dějově rozhodně odpočinková epizoda. Každopádně mám pocit, že se v tomto dílu definitivně zrodila Waltova druhá temná osobnost a stal se z něj luxusní schizofrenik. Ještě ženu by mohl vyměnit a neměl by chybu. Trošku mě mrzí, že tvůrci věnují zbytečně moc prostoru osobnímu životu hlavních protagonistů. To je problém spousty obdobných seriálů. Žádám si vidět více drogové akce namísto souloží a oslav na počest zmenšení nádoru.(7.6.2018)

Spokojenost, ikdyž na pět hvězdiček se to už nevytáhne. Herci, příběh, dialogy, scénář- skvělé. Skyler se o trošilišinku zlepšila :D. SPOILER To, jak Walt naléval svému synovi alkohol, to nemělo chybu :D(14.9.2016)

"Stay Out Of My Territory!" ... V této epizodě se Walter pomalu ale jistě naklání a přidružuje k temné straně síly. Jen si musíme počkat, kdy se dostaví na samotnou hranu temnoty a nakonec přes ní spadne - samozřejmě, jeho ikonická změna charakteru není značně dána v jednom momentu, ale postupem celého seriálu. Jeho změna se dá přirovnat ke korozi - if you know, what I mean ;)))(5.12.2016)

Jedna z tých slabších epizód, ale kvôli dvom momentom, totiž úvodu a záveru, nemôžem dať nižšie hodnotenie. Ono aj to kutilstvo Walta má svoje čaro, trable s frajerkou ale sú už tak trochu zbytočná vata a vyplňovanie stopáže, najmä ak sa na konci všetko vyrieši. Chcelo by to už ale opäť poriadnu konfrontáciu s nejakým protívníkom a záverečná scéna niečo podobné sľubuje. Taký menší vietor pred búrkou.(21.2.2018)

asi najlepšie ospravedlnenie FTTB(1.9.2016)