Mezi nebem a zemí (S02E11) (epizoda)

 • USA

  Mandala

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 47 min

 • Maza2222
  *****

  Spokojenost. Scénář je skvělý, herci hrají úchvatně, příběh excelent, dialogy velmi zajímavé. Přesto jsem chtěl dát jen 4* za Skyler, ale za posledních 7 minut dávám 5*(15.9.2016)

 • Anderton
  *****

  Už som došiel na to, čo mi v tomto seriáli chýbalo ku šťastiu....biznys vedený v reštaurácii rýchleho občerstvenia. Niežeby nebola táto epizóda skvelá sama o sebe, ale dáva tušiť, že nás čaká skutočne veľké finále. Záverečná desaťminútovka vás našponuje na maximum. Pozrieť si ďalší diel tesne po Medzi nebom a zemou je nevyhnutnosťou, ak nechcete dobrovoľne zošalieť.(21.2.2018)

 • Tumbik
  *****

  Luxusní příběh, skvělí herci... neskutečná zábava, strašně návykový!!!(3.12.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Konec je bezmeznou dávkou nehorázného napětí... Gus Fring's here, dickheads!(16.1.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Další napráskaný díl. V závěru jsem zapomněl dýchat a málem jsem kvůli tomu zhynul. Našim hrdinům se podstatně zúžil zástup prodávajících dementů, jelikož byli dementy, a tak je třeba volat Saulovi. Mladší z hrdinů rozjel těžkou drogovou ligu a svojí dementní černovláskou začali přijímat stravu nitrožilně, čímž si zadělali na problémy. Zážitek mi stále kazí jen ta píča Skyler, kterou stále sleduji ve dvojnásobné rychlosti.(8.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace