Znovuzrození (S02E12) (epizoda)

Phoenix

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 47 min

No to ma poser, človek si myslí, že vie, o čom sa bude točiť dej tesne pred finále série a tvorcovia to odbijú ako jasnú vec a prídu s niečím iným, neočakávaným a snáď ešte lepším, ako si divák myslí, že to môže byť. Cítiť, že tu už ide skutočne do tuhého a od smrti jedného z dílerov v tejto sérii už fakt ani nemá zmysel sa hrať na čiernu komédiu, tu už si s drámou bohate vystačíme. Čím zase nevylučujem, že nás nejaký ten humor a ľahšie epizódy nemôžu v budúcnosti tiež čakať.(21.2.2018)

"... I watched Jane die..." .... Walt se konečně s ničím moc nekaká, a přestože je jeho rozhodnutí je po justiční stránce trestné, je pochopitelné. Jedná se o velmi silnou scénu... Vince Gilligan ukázal, jak propracované má charaktery postav a Bryan Cranston (nejen on) jak špičkovým hercem je. Bezchybné, dramatické, dokonalé, legendární, a nakonec i emocionálně zdrcující. Prostě nemám slov.(5.12.2016)

Uf, tak táto epizóda vyžmýka vaše emócie viac ako čokoľvek, čo ste doposiaľ v tomto seriáli videli.(22.11.2016)

Spoilery! Další luxusní epizoda, kterou kazí jen vyvrhnutí zbytečného potomka píčou Skyler. Když vezmu v potaz, že mě sere kompletní Waltova rodina, tak se mi chce jen při pomyšlení na dítě, o které se teď bude muset někdo starat, zvracet. Teď se mohu děsit dlouhých minut debilních scének. Raději bych více sledovat rozfetovaného Waltova poskoka, který mu téměř pokurvil kšeft života. Neskutečně se mi líbil závěr, kdy Walt musel přemoci své instinkty a nechat černovlasou feťáckou píču zhynout. Těžké, leč správné rozhodnutí.(8.6.2018)

Kurňa tomu říkám díl!!! Absolutní majstrštyk, dokonalé ve všech stránkách... a ten konec... prostě skvělý, neskutnečný, dokonalý scénář, herci neskutečně skvělí... ukázka toto, jak má seriál vypadat!!! Ta scéna, kdy se potkal Walt s otcem Jesseho holky, byla skvělá. Ale rozhodně nejlepší byla závěrečná scéna... Waltovo rozhodnutí... Jeden z nejlepších dílů seriálu.(4.12.2016)