Reklama

Reklama

VOD (1)

Walt se připravuje na operaci a zkouší dát svůj i Jesseho život znova do pořádku. Snaží se taky udržet svůj zdroj financí v tajnosti před Skyler a mladým Waltem. (Netflix)

Recenze (14)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! S výjimkou luxusního závěru mi tato epizoda přišla taková odpočinková. Mám pocit, že zde tvůrci pouze připravovali půdu pro další sérii. Doufám, že Walt vezme rozum do hrsti, odepíše svojí otravnou rodinu a bude se naplno věnovat byznysu. Celkem vtipná vsuvečka byla charitativní stránka, se kterou přišel zdeformovaný junior. Dostat Walta do televize nebyl zrovna moudrý nápad. Těším se na další sérii. Dle hodnocení by měla být ještě lepší, a pokud se zdekovala píča Skyler, tak neexistuje šance, že by lepší skutečně nebyla. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Každý pěje chválu na Cranstona, ale Aaron Paul je naprosto úžasný. Každopádně naprosto zbožňuju, jak si tvůrci dokázali poradit s propletením a vyřešením všech dosavadních dějových linek. Závěr je samozřejmě naprosto strhující. Cliffhanger jako sfiňa. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Očakával som, a dva tri posledné diely mi v tom našepkávali, niečo iné od vyvrcholenia série. Ale nie že by som nebol veľmi spokojný, len nie som výsostne nadšený. Akoby sa do hry dostávali kolá osudu, alebo božie mlyny, čo sa trochu prieči s tým, čo sme videli doposiaľ, ale možno to len chce trochu času, aby sa tento netradičný záver uložil viac v hlave. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Kde máš telefon?“ Tenká hranice mezi oběma Waltovými světy se zase razantněji setřela. Požírá a proměňuje ho moc, zatímco synek a Skyler na monitoru sledují, jak naskakují desítky dolarů z celé Ameriky. Klíčová operace se totiž blíží. Po ní se jeho drahá manželka zajímá hlavně o to, zda se o sebe dokáže sám postarat. Čím to? Že by lží už bylo dost… A pak se v oblasti nad Albuquerque v Novém Mexiku srazí dvě letadla. Na fantastické předfinále navázalo velmi solidní finále. ()

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi nebudu skrývat, že jsem si od poslední epizody představoval něco jiného, ale to tak někdy bývá, pokud máte fantastické předfinále (což je přesně tento případ). Skyler se opět vžila do role Hercule Poiriota a zjistili o Waltovi vše dostupné. Tím nám opět zaručila několik dalších uřvaných hádek navíc. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama