Albuquerque (S02E13) (epizoda)

ABQ

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 48 min

Spoilery! S výjimkou luxusního závěru mi tato epizoda přišla taková odpočinková. Mám pocit, že zde tvůrci pouze připravovali půdu pro další sérii. Doufám, že Walt vezme rozum do hrsti, odepíše svojí otravnou rodinu a bude se naplno věnovat byznysu. Celkem vtipná vsuvečka byla charitativní stránka, se kterou přišel zdeformovaný junior. Dostat Walta do televize nebyl zrovna moudrý nápad. Těším se na další sérii. Dle hodnocení by měla být ještě lepší, a pokud se zdekovala píča Skyler, tak neexistuje šance, že by lepší skutečně nebyla.(8.6.2018)

Očakával som, a dva tri posledné diely mi v tom našepkávali, niečo iné od vyvrcholenia série. Ale nie že by som nebol veľmi spokojný, len nie som výsostne nadšený. Akoby sa do hry dostávali kolá osudu, alebo božie mlyny, čo sa trochu prieči s tým, čo sme videli doposiaľ, ale možno to len chce trochu času, aby sa tento netradičný záver uložil viac v hlave.(21.2.2018)

A záhada růžového medvídka je odhalena. Kolik že Walt zabil v tomto díle osob? 167? Takže verdikt je jasný: Bezchybné finále! ... Děj 2. série byl vygradován do nejvyšších možných otáček. Nemám dalších slov. Musím si vzít nějaká antidepresiva, páč jinak to nerozdejchám.(5.12.2016)

Spokojenost. Herecké výkony, dialogy, scénář skvělé Příběh slabší,ale opět zde něco tu epizodu spravilo - Havárie letadla nad Waltovým bazénem(16.9.2016)

za jej smrť som sa modlila celú predošlú časť(1.9.2016)