Walt se připravuje na operaci a zkouší dát svůj i Jesseho život znova do pořádku. Snaží se taky udržet svůj zdroj financí v tajnosti před Skyler a mladým Waltem. (Netflix)

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! S výjimkou luxusního závěru mi tato epizoda přišla taková odpočinková. Mám pocit, že zde tvůrci pouze připravovali půdu pro další sérii. Doufám, že Walt vezme rozum do hrsti, odepíše svojí otravnou rodinu a bude se naplno věnovat byznysu. Celkem vtipná vsuvečka byla charitativní stránka, se kterou přišel zdeformovaný junior. Dostat Walta do televize nebyl zrovna moudrý nápad. Těším se na další sérii. Dle hodnocení by měla být ještě lepší, a pokud se zdekovala píča Skyler, tak neexistuje šance, že by lepší skutečně nebyla. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A záhada růžového medvídka je odhalena. Kolik že Walt zabil v tomto díle osob? 167? Takže verdikt je jasný: Bezchybné finále! ... Děj 2. série byl vygradován do nejvyšších možných otáček. Nemám dalších slov. Musím si vzít nějaká antidepresiva, páč jinak to nerozdejchám. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Očakával som, a dva tri posledné diely mi v tom našepkávali, niečo iné od vyvrcholenia série. Ale nie že by som nebol veľmi spokojný, len nie som výsostne nadšený. Akoby sa do hry dostávali kolá osudu, alebo božie mlyny, čo sa trochu prieči s tým, čo sme videli doposiaľ, ale možno to len chce trochu času, aby sa tento netradičný záver uložil viac v hlave. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Parádní závěr 2 série. Konečně jsme zjistili, odkud je ten růžový méďa. Celá část se Skyler a Waltem byla vytěžena do maxima. No a já, se neskutečně těším na 3 sérii. Plnovous Waltovi sedí nejvíc. Nice : ) ()