S.S.T. (S03E03) (epizoda)

I.F.T.

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 47 min

Už som pochopil prečo sa táto epizóda volá I.F.T.. Skylar you biatch!(13.3.2017)

Úvodné série si držia stále vysokú úroveň, ale v podstate sa medzi sebou zatiaľ skoro vôbec nelíšia a striedajú sa tu stále tie isté prostredia. Má to samozrejme svoju logiku, len najmä v tej predošlej sérii to vyzeralo trochu variabilnejšie. Pokiaľ to ale slúži kvalitne napísanému postupnému vývoju všetkých dejových línií smerom k cieľu, tak nech je to tak kľudne aj celú tretiu sériu.(22.2.2018)

Ok. V druhej sérii po Skyler bola moja najneobľúbenejšia postava Jesse. Vidím že trojku bude zase viesť najnesympatickejšia herečka all the time Anna Gunn ako Skyler. A mala by vyhrať cenu za biggest bitch in the world ever.(9.10.2017)

Spoilery! Musím říct, že mě prozatím tato série neskutečně sere. Vždy je to až na několik světlých momentů odporná bída. To se na světě najde někdo, kdo chce vidět vzorného tátu, zamilovaného feťáka, či píču Skyler, která se dokonce stala i kurvou. Na tyhle dementní pasáže se nedá dívat. Dojem naštěstí zachraňuje tlustý plešárd, který má šmrnc od začátku seriálu. A také jsme se konečně dozvěděli, jak se hlava Dany Treja dostala na želvu. Extrémně slabé 3 kusy.(12.6.2018)

Překvapilo mě, že je ze Skyler taková mrcha, i když se jí už Walt omluvil... Skvělý scénář, ale nebylo to úplně ono...(8.12.2016)