Walt neskočí Skyler na lep a nastěhuje se zpátky domů bez jejího svolení, takže napětí ve vzduchu narůstá. Jesse zvažuje, že zase začne prodávat drogy. (Netflix)

Furmi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ok. V druhej sérii po Skyler bola moja najneobľúbenejšia postava Jesse. Vidím že trojku bude zase viesť najnesympatickejšia herečka all the time Anna Gunn ako Skyler. A mala by vyhrať cenu za biggest bitch in the world ever. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Musím říct, že mě prozatím tato série neskutečně sere. Vždy je to až na několik světlých momentů odporná bída. To se na světě najde někdo, kdo chce vidět vzorného tátu, zamilovaného feťáka, či píču Skyler, která se dokonce stala i kurvou. Na tyhle dementní pasáže se nedá dívat. Dojem naštěstí zachraňuje tlustý plešárd, který má šmrnc od začátku seriálu. A také jsme se konečně dozvěděli, jak se hlava Dany Treja dostala na želvu. Extrémně slabé 3 kusy. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvodné série si držia stále vysokú úroveň, ale v podstate sa medzi sebou zatiaľ skoro vôbec nelíšia a striedajú sa tu stále tie isté prostredia. Má to samozrejme svoju logiku, len najmä v tej predošlej sérii to vyzeralo trochu variabilnejšie. Pokiaľ to ale slúži kvalitne napísanému postupnému vývoju všetkých dejových línií smerom k cieľu, tak nech je to tak kľudne aj celú tretiu sériu. ()

BROKEN_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ti dva mexikánci jsou nakonec bratranci Tuca, no, jsem zvědav co bude s nimi dál. Walter to má doma hodně těžké. Jesse moc nebyl vidět. Už se těším až zase začnou vařit. :) ()

• Když mexický drogový dealer píše štětcem na želvu, tak je vidět, že herec štětcem pouze mává ve vzduchu. (Dalfor)