Jesse se s novou várkou perníku vrátí k byznysu a Walt se přidá. Aféra mezi Skyler a jejím šéfem působí chaos. (Netflix)

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Jdu pod tři kousky, tato série se pomalu stává nesledovatelnou. Již čtvrtý díl se řeší ty samé píčoviny a nic se nikam nehne. Je docela smutné vidět, že jediný inteligentní a rozumný narkobaron vlastní černou pleť. Fandím mu! Zásadním nedostatkem této série je píča Skyler, která mi kolosálně kurví zážitek a která se objevuje na scéně díl od dílu víc! Walt si stále hraje na hodného starostlivého otce, čímž mě rovněž začíná srát. Mladá fetka naopak prožívá otravné melancholické stavy ze smrti vypočítavé mrchy. Fakt mě ti čůráci tvůrci serou díl od dílu víc. Tohle má být ta vzestupná kvalita? Každá série je lepší než předešlá? Opravdu bída bez jakéhokoli náboje! Jestli se kvalita nezvedne, tak se jim na seriál z vysoka vyseru a porozhlédnu se po jiném, ve kterém nefigurují píče herečky a hlavně se tam něco děje! ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak toto je už čisto udržovací diel, či skôr medzidiel, kedy ma osobné problémy Walta a Skylera už tak nejak prestávajú baviť, ale uvidíme, čo nakoniec z tohoto nevšedného spolubývania vznikne. Naopak rozbieha sa zase byznis, čo je veľmi dobrá správa, ale v tejto časti len tak veľmi zľahka. Vo svetle tretej série bude mať aj Zelené svetlo určite svoje pevné miesto. ()