Reklama

Reklama

VOD (1)

Skyler přehodnocuje svoje námitky proti Waltově návratu. On zatím přemítá o návratu k drogovému byznysu. Hankova posedlost zřejmě způsobí trable Jessemu. (Netflix)

Recenze (15)

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Každá série je definována jedním momentem, který posune příběh na úplně novou úroveň. A když Walt dostane nabídku vařit v nové laboratoři, začíná nová kapitola. Kromě toho Hank konečně natrefí na solidní stopu, když se mu podaří spojit RV s Pinkmanem. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skutočne výborne napísaná epizóda, v každej dejovej línii sa veci dajú skutočne do pohybu a sledujeme aj nie zrovna predvídateľné zvraty. O to viac je teraz radosť sledovať stále veľmi, čo do atmosféry a udalostí, konzistentnú sériu. No a Gus a jeho distingvovanosť, to je niečo z úplne iného súdka ako Tuco, ale možno je vďaka tomu ešte o to je mrazivejší. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! S výjimkou zajímavé negrovy laboratoře a navnaďujícího závěru se jednalo o jednu z nejotravnějších sérií. Když člověk vidí 4 po sobě jdoucí scény a v každé účinkuje v hlavní roli ta blonďatá píča, tak si ihned uvědomí, že je něco s tímto seriálem ve značném nepořádku. Proč například ti šulini v každém dílu ukazují tu bloďatou píču, jak chrápe se svým šéfem. Nestačilo to ukázat jednou? Tvůrci zřejmě nabrali dojem, že tento seriál sledují výhradně dementi a feťáci, a tak je třeba vše vysvětlovat několikrát. Jsme skoro v polovině série a zatím to je neskutečná bída. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • Epizóda je venovaná Gwyn Savage, ktorá zomrela začiatkom roku 2010 vo veku 44 rokov. Na seriáli pracovala v oddelení castingu. (koba)
  • Prádelna, která je zástěrkou pro podzemní laboratoř pro vaření pervitinu, je skutečná a lidé obsluhující stroje jsou místní zaměstnanci. Nicméně když Gus (Giancarlo Esposito) a Walt (Bryan Cranston) sestupují do podzemí, herci pouze předstírají, že jdou po schodech. (HellFire)

Reklama

Reklama