Reklama

Reklama

VOD (1)

Skyler přehodnocuje svoje námitky proti Waltově návratu. On zatím přemítá o návratu k drogovému byznysu. Hankova posedlost zřejmě způsobí trable Jessemu. (Netflix)

Recenze (16)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! S výjimkou zajímavé negrovy laboratoře a navnaďujícího závěru se jednalo o jednu z nejotravnějších sérií. Když člověk vidí 4 po sobě jdoucí scény a v každé účinkuje v hlavní roli ta blonďatá píča, tak si ihned uvědomí, že je něco s tímto seriálem ve značném nepořádku. Proč například ti šulini v každém dílu ukazují tu bloďatou píču, jak chrápe se svým šéfem. Nestačilo to ukázat jednou? Tvůrci zřejmě nabrali dojem, že tento seriál sledují výhradně dementi a feťáci, a tak je třeba vše vysvětlovat několikrát. Jsme skoro v polovině série a zatím to je neskutečná bída. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Každá série je definována jedním momentem, který posune příběh na úplně novou úroveň. A když Walt dostane nabídku vařit v nové laboratoři, začíná nová kapitola. Kromě toho Hank konečně natrefí na solidní stopu, když se mu podaří spojit RV s Pinkmanem. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skutočne výborne napísaná epizóda, v každej dejovej línii sa veci dajú skutočne do pohybu a sledujeme aj nie zrovna predvídateľné zvraty. O to viac je teraz radosť sledovať stále veľmi, čo do atmosféry a udalostí, konzistentnú sériu. No a Gus a jeho distingvovanosť, to je niečo z úplne iného súdka ako Tuco, ale možno je vďaka tomu ešte o to je mrazivejší. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • Epizóda je venovaná Gwyn Savage, ktorá zomrela začiatkom roku 2010 vo veku 44 rokov. Na seriáli pracovala v oddelení castingu. (koba)
  • Prádelna, která je zástěrkou pro podzemní laboratoř pro vaření pervitinu, je skutečná a lidé obsluhující stroje jsou místní zaměstnanci. Nicméně když Gus (Giancarlo Esposito) a Walt (Bryan Cranston) sestupují do podzemí, herci pouze předstírají, že jdou po schodech. (HellFire)

Reklama

Reklama