Vidím tě (S03E08) (epizoda)

 • USA

  I See You

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 47 min

 • Anderton
  ****

  Je pochopiteľné, že po troch dejom, akciou a zvratmi nabúchaných troch epizódach musí prísť mierne zvolnenie. Na to nám poslúži prostredie nemocnice a nervy nám píli najmä Skylerina sestra. Lenže na druhú stranu už zo skúseností vieme, že nás každá časť vždy má čím prekvapiť a posledných desať minút sa opäť veci poriadnym spôsobom zamotajú a dej výborne graduje.(23.2.2018)

 • Tumbik
  ****

  Každej díl nemůže bejt dokonalej... U Breaking Bad vždy převažují ty skvělé díly nad těmi nudnými. Tohle je zrovna jeden z těch nudných, ale v celku to působí skvěle! :)(9.12.2016)

 • PaTeXx
  ****

  Mám rád díly, které se aspoň z 80-90% odehrávají čistě v jednom prostředí. Ačkoliv to v tomto případě byla nemocnice, která bývá ve většině případů nudná, tak sice nezklamala, ale tři další celé díly bych tam už nedával.(30.4.2017)

 • vitapavlik
  ****

  Líbí se mi, jak se jeden díl zvolní, aby se zase mohlo posrat pár věcí, aby to nebyla jen taková procházka.(27.5.2018)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Strašně mi tu překáží strach tvůrců pohřbít některou z klíčových postav. Všichni milovníci seriálu to slibují úžasné a nečekané zvraty a zatím jich tedy moc nebylo. Považuji to za klíčový prvek, který by seriál přivedl k dokonalosti. Skyler nám konečně zmizela a vyskytuje se úměrně jejímu hereckému "talentu". Hrozně mě baví negřík od kuřat! Zařadil se na první pozici v rámci mých oblíbených postav. Černá síla! Slabší 4 kousky.(14.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace