Vidím tě (S03E08) (epizoda)

I See You

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 47 min

Je pochopiteľné, že po troch dejom, akciou a zvratmi nabúchaných troch epizódach musí prísť mierne zvolnenie. Na to nám poslúži prostredie nemocnice a nervy nám píli najmä Skylerina sestra. Lenže na druhú stranu už zo skúseností vieme, že nás každá časť vždy má čím prekvapiť a posledných desať minút sa opäť veci poriadnym spôsobom zamotajú a dej výborne graduje.(23.2.2018)

Každej díl nemůže bejt dokonalej... U Breaking Bad vždy převažují ty skvělé díly nad těmi nudnými. Tohle je zrovna jeden z těch nudných, ale v celku to působí skvěle! :)(9.12.2016)

Mám rád díly, které se aspoň z 80-90% odehrávají čistě v jednom prostředí. Ačkoliv to v tomto případě byla nemocnice, která bývá ve většině případů nudná, tak sice nezklamala, ale tři další celé díly bych tam už nedával.(30.4.2017)

Líbí se mi, jak se jeden díl zvolní, aby se zase mohlo posrat pár věcí, aby to nebyla jen taková procházka.(27.5.2018)

Spoilery! Strašně mi tu překáží strach tvůrců pohřbít některou z klíčových postav. Všichni milovníci seriálu to slibují úžasné a nečekané zvraty a zatím jich tedy moc nebylo. Považuji to za klíčový prvek, který by seriál přivedl k dokonalosti. Skyler nám konečně zmizela a vyskytuje se úměrně jejímu hereckému "talentu". Hrozně mě baví negřík od kuřat! Zařadil se na první pozici v rámci mých oblíbených postav. Černá síla! Slabší 4 kousky.(14.6.2018)