Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jesse pronásleduje dealery, kteří zosnovali Combovu vraždu. Hank odmítá opustit nemocnici. Skyler nutí Walta přijmout svůj plán. (Netflix)

Recenze (13)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možno predčasný vrchol série, respektíve tento nečakaný záver mohol kľudne byť jej netradičným vyvrcholením so snáď najvyhrotenejšie položenou otázkou, čo tak môže nasledovať. V podstate som sa vôbec Jessemu nečudoval, jeho motivácia je síce opäť založená čisto na jeho nestabilnej psychike, ale keď sa prekročí čiara únosnosti tak treba konať. Som rád, že tvorcovia nezabudli, že to musel pochopiť svojim spôsobom aj Walt. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Většina dílu se nesla v takové průměrné divácké úrovni. Značná část dílu se točila kolem sporu s opálenými dealery. Došlo i na odlehčení v podobě Hankovi prohrané sázky při hře na hoňkoschovku. Co mě však absolutně dostalo byl závěr, který neměl nejmenší chybičku. Začínám si myslet, že snad Walt v mládí zhřešil a Jesse je výsledkem jeho antikoncepčního selhání. Jinak si nedovedu představit, proč je pro něj schopen tolik riskovat. Tvůrci už mnohokrát ukázali, že svět v Breaking Bad je opravdu malý, takže by mě takový zvrat určitě nepřekvapil. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama