Po likvidaci dvou šéfových pouličních dealerů si Walt uvědomí, že Gus má v plánu jeho a Jesseho zabít a nahradit ho svým bývalým asistentem. (Netflix)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Asi som čakal možno trochu akčnejšie finále, v podstate ani nemám záveru tretej série čo vyčítať, snáď len trochu pomalšie tempo a možno by som ten úplný záver nenechal takto otvorený. Minule som nadhodnotil, tak teraz uberiem, ale dve záverečné epizódy sú skôr jeden dlhší diel, ktorý ani nemuseli tvorcovia deliť na dve polovice. ()

choze

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na konci druhé série hrozila poprava Hankovi, teď hrozí přímo Waltovi, a i když je to napínavé, scéna přestřelky Hanka se zabijáky na parkovišti pro mě byla paradoxně mnohem silnější. Jinak ale Walt sehrál šachy o svůj život dobře. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"6353 Juan Tabo, apartment 6. Yeah." ... Legendární cliffhanger, z něhož vám včetně finálního zúčtování doslova tuhne krev v žilách. Walter zde konečně veřejně prezentuje svoji nezměrnou inteligenci a umění manipulace. Aneb tato epizoda je slušnou instruktáží o přechcávání... málem se mi z té vší nevídané nádhery zastavilo srdíčko... PS: Nevím proč, ale u "mise" Mikea jsem se musel celou dobu smát. BB je prostě natočené bez jediné chybičky, jak jinak že! ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Luxusní závěr! Po událostech, které přinesl předchozí díl jsem ani nic jiného nečekal. Celý díl jsem byl napjatý, jak malé kšandy stokilového prasete. Závěrečný zvrat byl poté třešničkou na vynikajícím dortu. Ve Waltovi se opět probudilo luxusní zvíře a krásně přechcal do této chvíle nepřechcatelného negříka od kuřat. Jsem zvědavý, co hezkého přinese další série. Obrátky se roztočily velice slušně. ()

• Vnější konstrukce domu Waltera Whitea (Bryan Cranston) neodpovídá vnitřnímu uspořádání. Z venkovního pohledu vidíme na pravé straně domu garáž, avšak zevnitř v domě není pro garáž místo, jelikož se v místech garáže vyskytuje chodba a pokoje. Chyby si lze všimnout v úvodu epizody. (Dalfor)