Krátká osmatřicítka (S04E02) (epizoda)

 • USA

  Thirty-Eight Snub

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 46 min

 • Heisenberg_
  *****

  ...aneb jak si Walt koupil pistolku.(5.12.2016)

 • Anderton
  ****

  Walt si kupuje zbraň a Jesse sa rozhodol si urobiť menšiu párty na dome. Čiže jeden rieši existencionálne problémy a ten druhý zábavu...otázkou číslo 1 ale zostáva, čo urobiť, keď vám doručia nenakrájanú pizzu.(28.2.2018)

 • 0verseer
  ****

  Tempo po prvej epizóde, ktorá naväzovala na udalosti konca tretej série, sa mierne znížilo. Walt sa pripravuje na ďalšie radikálne riešenie, pre ktoré však Mike nenašiel v závere veľké pochopenie...(7.1.2017)

 • PaTeXx
  ***

  Jak už to tak ve většině seriálů bývá, tak druhý díl samozřejmě o něco horší. Ale podle hodnocení celé série, těch lepších dílů nás čeká ještě kurva hodně, takže se určitě JE na co těšit!(1.6.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Zatímco se Skyler trošku uklidnila, tak její sestra převzala veškerou pičoidnost a stala se nekonečně otravnou. Jaká je to píča pochopil již dokonce i její manžel Hank. Jejich společná linka mě maximálně sere a absolutně nezajímá. Moc nechápu, proč ji tam tvůrci vůbec serou a zbytečně tak rozmělňují napětí na druhé dějové frontě, která je výrazně výživnější. Po našlapaném předchozím dílu tvůrci mírně sundali nohu z plynu. Nicméně se jede z kopce, takže se je stále nač koukat. Jesse se pokouší přes svoje psychické problémy propít. Walt se z nich chce naopak vystřílet ven. Tak uvidím, čí taktika bude nakonec úspěšnější. Slabší 4 kusy.(17.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace