Krátká osmatřicítka (S04E02) (epizoda)

Thirty-Eight Snub

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 46 min

...aneb jak si Walt koupil pistolku.(5.12.2016)

Walt si kupuje zbraň a Jesse sa rozhodol si urobiť menšiu párty na dome. Čiže jeden rieši existencionálne problémy a ten druhý zábavu...otázkou číslo 1 ale zostáva, čo urobiť, keď vám doručia nenakrájanú pizzu.(28.2.2018)

Tempo po prvej epizóde, ktorá naväzovala na udalosti konca tretej série, sa mierne znížilo. Walt sa pripravuje na ďalšie radikálne riešenie, pre ktoré však Mike nenašiel v závere veľké pochopenie...(7.1.2017)

Jak už to tak ve většině seriálů bývá, tak druhý díl samozřejmě o něco horší. Ale podle hodnocení celé série, těch lepších dílů nás čeká ještě kurva hodně, takže se určitě JE na co těšit!(1.6.2017)

Spoilery! Zatímco se Skyler trošku uklidnila, tak její sestra převzala veškerou pičoidnost a stala se nekonečně otravnou. Jaká je to píča pochopil již dokonce i její manžel Hank. Jejich společná linka mě maximálně sere a absolutně nezajímá. Moc nechápu, proč ji tam tvůrci vůbec serou a zbytečně tak rozmělňují napětí na druhé dějové frontě, která je výrazně výživnější. Po našlapaném předchozím dílu tvůrci mírně sundali nohu z plynu. Nicméně se jede z kopce, takže se je stále nač koukat. Jesse se pokouší přes svoje psychické problémy propít. Walt se z nich chce naopak vystřílet ven. Tak uvidím, čí taktika bude nakonec úspěšnější. Slabší 4 kusy.(17.6.2018)