Otevřený dům (S04E03) (epizoda)

 • USA

  Open House

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

 • Frajer42
  odpad!

  Spoilery! Fuj, hnus! To se zase tvůrci jednou předvedli. Zřejmě se doposud jednalo o nejdebilnější díl. Skyler se proměnila v otravnou pseudo emancipovanou píču, které to divák s fungujícími smysly prostě nemůže žrát. Její debilní sestra pro změnu dosáhla nejvyššího stádia debility a otravnosti. Málem jsem se pozvracel. Takřka celý díl jsem sledoval v dvojnásobné až trojnásobné rychlosti. Celou epizodu se skáče od jedné píče k té druhé. Občas to tvůrci proloží zajímavou vsuvkou z feťáckého doupěte. Naprostou většinu stopáže se ovšem řeší zkurveně nezajímavá myčka a debilní psychické problémy píče od Hanka. Takhle debilní díl už bych v rámci seriálu viděl velmi nerad.(19.6.2018)

 • Anderton
  ****

  Na prvý pohľad relatívne bezvýznamná epizóda, ale aj to Mariine kleptoamstvo má v seriáli svoje pevné miesto a tentokrát aj jej návštevy obhliadok domov vyjadrujú jej nudu, keďže sa Hank o veľa zábavy upútaný na lôžko nepostará. Ostatné dejové línie bežia podľa plánu. Otvorený dom by som zaradil k epizódam, ktoré vás nemusia príliš baviť, ale po ich skončení nakoniec ich význam aj tak doceníte.(28.2.2018)

 • 0verseer
  ****

  Ďalšia z pomalších epizód, v ktorých chýba element väčšieho prekvapenia nútiaci má pridať piatu hviezdičku, čo však neznamná, že by sa udalosti nehýbali dopredu.(7.1.2017)

 • PaTeXx
  ***

  Díl, který se věnoval spíš situaci kolem Hanka a Marie, mezi své oblíbené nepřidám (už jen z principu). A konečně jsem zjistil, kde vzali tvůrci Vikingů úvodní soundtrack.(5.6.2017)

 • Tumbik
  *****

  Většinou takovýmto dílům dávám o hvězdu méně, ale tenhle se mi dost líbil... :)(15.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace