Walta trápí Gusovy zásahy i Jesse, který je poslední dobou dost nevypočitatelný. Skyler stupňuje tlak, aby dosáhla svého. (Netflix)

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Fuj, hnus! To se zase tvůrci jednou předvedli. Zřejmě se doposud jednalo o nejdebilnější díl. Skyler se proměnila v otravnou pseudo emancipovanou píču, které to divák s fungujícími smysly prostě nemůže žrát. Její debilní sestra pro změnu dosáhla nejvyššího stádia debility a otravnosti. Málem jsem se pozvracel. Takřka celý díl jsem sledoval v dvojnásobné až trojnásobné rychlosti. Celou epizodu se skáče od jedné píče k té druhé. Občas to tvůrci proloží zajímavou vsuvkou z feťáckého doupěte. Naprostou většinu stopáže se ovšem řeší zkurveně nezajímavá myčka a debilní psychické problémy píče od Hanka. Takhle debilní díl už bych v rámci seriálu viděl velmi nerad. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na prvý pohľad relatívne bezvýznamná epizóda, ale aj to Mariine kleptoamstvo má v seriáli svoje pevné miesto a tentokrát aj jej návštevy obhliadok domov vyjadrujú jej nudu, keďže sa Hank o veľa zábavy upútaný na lôžko nepostará. Ostatné dejové línie bežia podľa plánu. Otvorený dom by som zaradil k epizódam, ktoré vás nemusia príliš baviť, ale po ich skončení nakoniec ich význam aj tak doceníte. ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kdysi jsem nadával na Skyler i Marii, teď už nadávám jen na Marii, protože i kdyby se ze Sky nestala celkem přívětivá postava, tak ji její sestra bude svou stupňující se vypatlaností stejně stále zastiňovat. ()