Otevřený dům (S04E03) (epizoda)

 • USA

  Open House

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

 • maruna0007
  ****

  Na stejné úrovni jako předchozí díl, takže slabší, ale pořád kvalitní.(24.1.2020)

 • Frajer42
  odpad!

  Spoilery! Fuj, hnus! To se zase tvůrci jednou předvedli. Zřejmě se doposud jednalo o nejdebilnější díl. Skyler se proměnila v otravnou pseudo emancipovanou píču, které to divák s fungujícími smysly prostě nemůže žrát. Její debilní sestra pro změnu dosáhla nejvyššího stádia debility a otravnosti. Málem jsem se pozvracel. Takřka celý díl jsem sledoval v dvojnásobné až trojnásobné rychlosti. Celou epizodu se skáče od jedné píče k té druhé. Občas to tvůrci proloží zajímavou vsuvkou z feťáckého doupěte. Naprostou většinu stopáže se ovšem řeší zkurveně nezajímavá myčka a debilní psychické problémy píče od Hanka. Takhle debilní díl už bych v rámci seriálu viděl velmi nerad.(19.6.2018)

 • Tumbik
  *****

  Většinou takovýmto dílům dávám o hvězdu méně, ale tenhle se mi dost líbil... :)(15.12.2016)

 • Anderton
  ****

  Na prvý pohľad relatívne bezvýznamná epizóda, ale aj to Mariine kleptoamstvo má v seriáli svoje pevné miesto a tentokrát aj jej návštevy obhliadok domov vyjadrujú jej nudu, keďže sa Hank o veľa zábavy upútaný na lôžko nepostará. Ostatné dejové línie bežia podľa plánu. Otvorený dom by som zaradil k epizódam, ktoré vás nemusia príliš baviť, ale po ich skončení nakoniec ich význam aj tak doceníte.(28.2.2018)

 • Phantasma
  odpad!

  Totalni stagnace každým dílem. V začátcích byla píča jen Skyler, ale teď ji plnohodnotně zastoupila Marie. Celá ta Waltova rodina mě tam začíná pořádně srát. 3/4 seriálu se řeší jen sračky a Marie je snad nejprotivnější postava, jakou jsem kdy v seriálu viděl.(2.9.2019)